Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív az utolsó előtti LH...

Pozitív az utolsó előtti LH teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Akiknek van tapasztalata kérem ossza meg.

Jó korán elkezdtem Lh teszteket csinálni, de csak pénteken volt erős a második vonal. Tegnap csináltam kora délután és este is (a képen csak az esti volt a a délutánin még gyengébb a vonal) szerintetek a pénteki már pozinak tekinthető?

Pénteken voltam félidőben, 14. napon


[link]


2021. márc. 21. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kép alapján nem. De van amikor csak érzékenyebb teszten lászik pozinak. Nekem a 25-ös soha nem lett pozi, mindig csak erősödött majd halványult. Lehet ez a fajta LH teszt neked nem jó. Ha 28 naposak a ciklusaid akkor lehet valóban pozi volt.
2021. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mondanám pozinak, de ha ez volt a legerősebb, és nem lesz erősebb, lehet hogy ez jelezné az ovudat.
2021. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ugyanabból a vizeletbő 2 különböző teszt, a csík 10es, a másik 25 mégis az az egyértelmű.

Ha már gyengül a második csík, akkor valószínűleg ott volt az lh csúcsod.

2021. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én facelle-t vettem, nekem az szépen mutatta, elég egyértelmű is volt, bár ami idegesített, az az hogy a csíkon belül eltérő erősségű volt helyenként..

2es voltam

2021. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!