Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. hétben járok, eddig nem...

8. hétben járok, eddig nem volt se hányingerem se kívánosságom, viszont ma mintha fordult volna valami bennem, rosszul vagyok. szerintetek ha eddig nem vot, akkor is bármikor rámjöhet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, üdv a klubban, nekem is a 8. héten kezdődött, most 14 hetes vagyok és még mindig tartanak a rosszullétek.
2021. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt hittem megúszom, ha már eddig nem volt. kitartást! köszi a választ! :)
2021. márc. 24. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. Amikor azt hittem megúszom, akkor támadt a rosszullét a nap minden percében. Sokszor az esti fogmosástól is hánynom kellett. Hetekig csak a vajas pirítós meg a gyömbértea maradt meg bennem, minden más kijött. Aztán amikor az elmúlt, egy ideig tudtam enni rendesen, most a hetedik hónapot kezdem, de most meg volt, hogy azért hánytam, mert túl gyorsan ettem és nem volt ideje a gyomromnak helyet csinálni. :) Szóval csak óvatosan a későbbiekben is.
2021. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5. héttől 10. hétig folyamatosan volt hányingerem, aztán elmúlt, kezdtem örülni, hogy vége, majd 11. héten visszaköszönt, hogy helló ismét. Doki szerint semmi baj, ez ilyen.

Úgyhogy szerintem normális. Kitartást. Már csak pár hét. :D

2021. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. a falási rohamot én is ismerem mikor a meggyötört gyomrom kivánná a kaját, de valoban óvatosnak kell lenni
2021. márc. 24. 12:53
 6/6 A kérdező kommentje:

4. akkor ezek szerint normális, csak megijedtem h miert csak most jön elő.


mindenesetre kitartást kívánok mindenkinek :) es köszi a válaszokat! :)

2021. márc. 24. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!