Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 39. napján negatív...

Ciklus 39. napján negatív teszt után még reménykedhetek?

Figyelt kérdés
PCO+IR-em van, amit kezelek, diétát betartom. Átlagban 33-35 naposak a ciklusaim. Az utolsó mensim február 14-én volt, tehát március 18-ra nem vártam. A multhéten szinte minden nap teszteltem és ma is. Mind negatív. Szerintetek még reménykedhetek, vagy menjek orvoshoz?
2021. márc. 24. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó aktus mikor volt....

Onnan 2 hét amikor érdemes tesztelni, ha rendszeresek az együttlétek, hetente tesztelhető vagy menj orvoshoz. Vagy mind a kettő.

🤷‍♀️

2021. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárható a terhesség. 33-35 napos ciklusok egyáltalán nem rosszak. Viszont ennyi késés mellett már lett volna pozi teszted terhesség esetén. Minden esetre, ha elképzelhető, hogy két hetet csúszott az ovud, tehát kb mensi idején volt és voltatok is együtt akkor egy hét múlva tesztelj újra. Én mondjuk nem fűznék sok reményt hozzá :(


Azért sok szerencsét.

2021. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden babával próbálkozónak ajánlom, hogy hőmérőzzön. Azzal a peteérés elég jól elhelyezhető, amit követően másfél-2 héttel biztos eredményt mutat a teszt. Ha késik a menszesz, az sok mindent jelenthet, de aki tisztában van a testében zajló folyamatokkal, az sok felesleges stressztől, tesztelgetéstől kíméli meg magát.

Pl. nekem is hónapokon keresztül hasonló volt a ciklusom, de néha becsúszott 1-1 hosszabb, akár anovulációs ciklus is. Olyankor aztán tesztelgethettem volna össze-vissza fölöslegesen, mikor még peteérés sem volt. Végül 7 hónap után, a ciklus 37. napján fogant meg a baba.

2021. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!