Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem az exemtöl....

Terhes lettem az exemtöl. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 évig jártunk. Majd úgy döntöttünk, jobb lesz, ha külön válnak útjaink.

4 hónapja azonban ismét elkezdtünk randizni, most pedig terhes lettem.

Elmondtam neki,mondta, hogy ha akarom, ö lesz az apa, és lesz a férjem...mindenben segíteni fog.

Mindez szép és jó, tudtam, hogy rá számíthatok, remek a kapcsolatunk. Tudom, hogy jó apa, és jó férj lenne, de én úgy érzem, nem állok erre készen. Engem az anyám sosem szeretett,mert nem kívánt gyerek voltam, félek, hogy a sors megismétli önmagát.

Én egy teljesen más életet képzeltem el magamnak, egy gyerek ezt teljesen megváltoztatná.

(23 L, 26F)


2021. márc. 26. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarod megtartani, ne tartsd meg. Rövid sztori.
2021. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Abortusz. Még mielőtt túlságosan beleéled magad!
2021. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Szerintem a sors nem ismétli meg magát, hisz jó esetben tanultál a szüleid hibájából és azt kamatoztazhatod a gyermeknevelésben. De neked kell érezni, hogy készen állsz-e egy ekkora,életreszóló feladatra. Tudom,hogy most sokan le fognak pontozni,de az abortusz lehetősége is ott áll előtted, te döntöd el,hogy mit teszel a testeddel. Gondold át alaposan,mielőtt cselekszel.
2021. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Na de most akkor jártok, vagy nem?

Lefeküdni valakivel elég a terhességhez, de nem elég az együttéléshez, házassághoz. Valamiért szakitottatok és nekem nem világos, hogy most mit csináltok együtt.

2021. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Most is olyan viszonyban vagyunk, mint akik kapcsolatban vannak, csak nincs kimondva. 2 évig együtt éltünk, azzal nem volt gondunk. A szakításunk meggondolatlan dontes volt, mindketten arra jutottunk, azért is kezdtül újra.

Lehet, sokan félre értenek engem, de nem a kapcsolatban kételkedek, hanem magamban..és abban, milyen anya lennék

2021. márc. 26. 16:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Erről mi nem tudunk dönteni. Viszont ti egyszer már döntöttetek hogy jobb külön és akkor ketten voltatok. Ha baba van csak azért maradnátok együtt? Ezt is számításba kell venned és nem csak azt hogy milyrn apa és férj lenne. Ha ennyire nem akarod a babát akkor abortusz. De jobb lenne ha inkább örökbe adnád és lrgalább a terhesség alatt ha látod és érzed a mocorgását és a szívverését is hallod lehet hogy rádöbbensz mennyire is szeretnéd.

Felforgatja majd az életeteket és baromi nehéz lesz. De halgass a szívedre. Mi nem tudunk így távtanácsot adni, te tudod milyen lenne a jövőd. Értékeld át és gondolkodj rajta. Nehogy megbánd bármit is teszel.

2021. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
En személy szerint nem hiszek benne, hogy egy szakítás után lehet happy end. Persze persze most valaki biztos jön, hogy de náluk.... nem lehetetlen, de elképesztően ritka. Ha egy kapcsolatnak vége annak mindig jó oka van.
2021. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mantis religiosa ***** válasza:
22%
Jah, valóban a nő azt csinál a testével, amit akar. Odaadhatja bárkinek, védekezhet, vagy nem. De ha már áldott állapotban van, az nem csak az ő teste, hanem a férfié is, bármennyire kis része is. Egy ilyen döntést meghozni, csak közösen lehet. És lehet tagadni, vagy nem tudomást venni róla, de az élet fogantatással kezdődik.
2021. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekesen tetted fel azt a kérdést. Nem is lényeges, hogy valamikor szakitottatok, mégis ezt domborítod ki. Tesóm is szakított a feleségével valamikor nagyon régen, persze akkor még nem voltak házasok, aztán újra összejöttek, összeházasodtak, gyerekeik születtek, nem is emlékszik már senki arra, hogy volt egy szakításuk.

Szerintem gondold át ezt a dolgot. Azt csak te tudod, hogy mit érzel, abban nem tudunk segíteni, de azt gondolom ha olyan tuti lenne ez a kapcsolat, akkor nem az exednek hívnád, hanem a párodnak.

2021. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

minden nő megijed és megrémül, hogy ő lehet, hogy nem lesz jó anya. Még akik várják, azokat is elborítja ez az ambivalens érzés, milyen lesz, hogy lesz. De évezredek óta mégis úgy történik: beletanul a szerepbe. Egy születéssel három születés törtnénik: apa, anya. és kisbaba születik.

"Mindez szép és jó, tudtam, hogy rá számíthatok, remek a kapcsolatunk"

- bátorság! Sok örömötök lesz!

2021. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!