Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van remény negatív teszt után?

Van remény negatív teszt után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leírom az én történetemet, ha van kedved és persze tapasztalatod, ne tartsd magadban(pozitív negatív egyaránt érdekel, szeretek tisztán latni)

Már egészen 13eves korom óta napra pontos menszeszem van, sose borult fel, szülés után is csak kimaradt egy hónapot és utána az adott időpontban meg is jött. Mindig 30-31napos, előjelek a pattanáson, magas étvágyon kívül sosincs.

Amikor elmúlik a menszeszem ami mindig 5 napos(3eros nap, 2gyenge vérzés) akkor kb 10után érzem hogy van peteérésem. Erős hasszurka, gorcs, pati. Ez kb 3-5napig tart nalam, hol enyhül hol erősödik ez a fájdalom de persze kibirhato teljesen. Semmilyen betegségem nincs, tehát ir,pco ilyenekre értem, teljesen rendben van a verkepem is(vasat szedek, bár doki azt momdta már elhagyhatom, de van meg egy levél azt beszedem) tehát a vetelesre is elmondta a doki, szelektált a természet, ha egészséges lett volna úgy sem megy el, teljes mértékben egyet értek, és éreztem is hogy valami nem oke a terhessegemmel, hiába volt szivhang(belső megérzés sajnos)

Február 25.-tol március 1ig volt egy normális verzesem, semmi különös nem volt megjött és kész. Ezt a menszeszt kellett megvárni, és márciusban lehetett próbálkozni. Így is lett, ahogy tudtunk együtt voltunk a férjemmel. Tegnap mondta hogy vegyünk egy tesztet mert kiváncsi nagyon(ő is nagyon szeretne egy kistesot mindenképp) így vettünk, ma reggel megcsináltam, de én hülye nem az első pisibol. Mondván ha pozitív akkor így is annak kell lenni. Hat nem lett az, talán egy extra halvány csik jött ki, de én nem mondanám annak. Amikor bele tettem a vizeletbe, a vonal helye kimaradt a teszt helyen, de utána vissza szinezodott. És 3percen belül egy nagyon minimálisan látható csik lett. Tudom ebből bármi lehet még hiszem egy nap késes van eddig, de esetleg valakinek volt így hogy negatív vagy nagyon halvány pozi után tényleg megmaradt a baba?

Meg annyit leírok hogy anno a kislányommal így volt, menszesz után 6nappal nem mutatta ki a teszt(intimed dupla) majd másnap 25os x epil egyből pozitív dél körüli vizeletbol. A mostani veteleses terhességet meg menszesz előtt 2nappal mutatta az xepil teszt, a facelle 10es két nap késes után nagyon erős pozi volt.

A kislanyom valószínű hogy elég későn fogant, a múltkori terhesség meg a termékeny napok legelején.

Mindenesetre gorcsolgetek mintha meg akarja jönni tehát ez a mindjárt megjon érzés meg van, más semmi. Ha esetleg nem jelentkezik továbbra a mensi, kedden újra tesztelek. Koszi ha elolvastad és válaszolsz. Legyen szép napotok :)


2021. márc. 28. 07:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi azt lehagytam, hogy a mellem nagyon szúr kb 5napja, ami sose szokott lenni, ezért is mertem tesztelni, mert a másik két terhessegemnel is ez volt a “előjel”
2021. márc. 28. 07:54
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt is hogy a hőmet is vezetem azóta, 36,4 az alap, már egy hete 37,1-3 között mozog reggelente.. bocsi!
2021. márc. 28. 08:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azt írtad, gyenge pozitív lett.. én holnapi vagy holnaputáni első pisiből tesztelnék újra, hátha erősebb, egyértelműbb lesz 😊

az jó jel, ha a hőd fenn maradt :)

2021. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mély levegő, nyugalom!

Ha minden rendben van veletek akkor jönni fog az a baba, nem kell rágörcsölni semmire.

Vegyél patikába Gabriel tesztet, az elég hamar kimutatja a terhességet.

Szurkolok!❤️

2021. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen lányok!❤️

Lehet egyértelműen latni de tényleg elég halvanyka, benne van az is a pakliba hogy megjon, kedden tudok tesztet venni, azért írtam a kedden. Meg persze ha addig nem jön meg az meg egy plusz pont.

Nem gorcsoltunk rá amúgy, inkább a kíváncsiság meg persze szeretnénk is nagyon :)

2021. márc. 28. 08:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, annyira rá van állva az agyad erre... Nem kell. Persze, tudom, én is így voltam, én meg voltam győződve róla, hogy úgyse lehet babánk (problémák vannak a peteérésemmel, valószínűleg korai menopauza, de a nőgyógyász azt mondta, hogy még időben vagyok). Aztán fél év alatt összejött. Akkor paráztam, hogy jaj majd elmegy, mert hogy hátha nem volt elég jó minőségű a pete. De nem lett semmi baj. Már 13 hetes vagyok.


Neked meg most halvány pozitív teszted van. Szerintem most sikerült, és nagyon jók az esélyeid, hogy tényleg meg is marad.

2021. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, nincs rá állva az agyam erre, azért vagyok bizonytalan mert egy sokkal erosebb pozitív tesztből sajnos vetelesem volt. Nem azt jelenti hogy teljesen rogeszmém, hogy baba legyen, csak kicsit tartok attól hogy esetleg megjon, vagy probléma lesz. De próbálok teljesen pozitív maradni..

remelem tényleg sikerült és minden rendben lesz

Írni fogok ide 😀😀

2021. márc. 28. 12:58
 8/8 A kérdező kommentje:

Na egy nap késéssel megjött.

Kislanyom is anno áprilisban fogant, na majd meglátjuk 😁

2021. márc. 31. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!