Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 napja kesik de a tesztek...

17 napja kesik de a tesztek negatívak.. Miért ?

Figyelt kérdés

Van egy 13 hónapos kislányom és még cicizik ..szoval 1 évet nem volt menstruaciom egy év után még jött január 11-en és fabruar-11 én de ebben a hónapban nem jott meg és már 17 napja kesik 4 tesztet végeztem el és negatívak..

A melleim érzékenyek alhasi feszülésem is van és este mindig émelygek és rosszul vagyok..es van valami sok folyasom de nincs szagja ...mi a véleményetek?


2021. márc. 28. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem hihetsz a tesztnek, szülés után nem feltétlenül lesz rögtön egyből tűpontos a menstruációd. Simán lehet, hogy most kimaradt a peteérésed vagy sokkal később volt, és csak most fog megjönni, azért érzed ezeket.
2021. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Szülés után az első mensit követően fél év is lehet mire visszaáll a ciklus. Tehát neked még nem állt be. A tesztnek meg hihetsz, ha előző terhességet mutatta a teszt, akkor a következőt is fogja.
2021. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Nekem miután megjött egyszer 2 hétre jött meg újra. Szoval ne várd, hogy azonnal pontos legyen. Ha negatív a teszt, akkor egyelőre elkönyvelheted, hogy nem vagy terhes.
2021. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!