Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt teherbeesés?

Szoptatás alatt teherbeesés?

Figyelt kérdés

A férjemmel olyat szoktunk csinálni hogy kézzel vagy orálisan elégítjük ki egymást. Viszont a napokba érzékeny lett a hátam. Remélem nem terhesség mert egyelőre nem tervezünk második babát.


A kislányom most 3 hónapos és szopizik majdnem minden órában a nőgyógyászom szerint ilyenkor eléggé kicsi az esélye a teherbeesésnek. Ez igaz ?


2021. márc. 28. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Pettingtol nem lehetsz terhes.


2.Ha szexeltek vedekezes nelkul, akkor az isten se ved meg a teherbeesestol, igy bizony, hogy szoptatas alatt is mukodik a dolog. Nehezebb, de nem kicsi az eselye, foleg, ha a ciklusod rendezodott mar. Viszont azt tudni kell, hogy a peteeres megelozi ertelemszeruen a menstruaciot, tehat ha meg nem is jott meg, de pont volt peteeresed abban a honapban, akkor buktad.

3.Ha nem akartok gyereket, vedekezzetek rendesen.


4.A hatfajas nem terhestunet 🤣

Legalabbis nem az elso par hetben.

2021. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy lennél terhes a pettingtől? vagy védekezés nélkül szexeltetek?
2021. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan fordult elő hogy dörzsölte magát a párom magát hozzám ott lent de olyan nem volt hogy elélvezett volna.
2021. márc. 28. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, neked mar komolyan van egy gyereked?

Olvass akkor utana, ha eddig ez nem esett le, hogy hogyan is mukodik a teherbeeses :D

2021. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy működik csak már beképzelek magammnak mindent :))
2021. márc. 28. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tette a hüvelyedbe a péniszét, pláne ha el sem élvezett, igencsak csekély esély van a terhességre....
2021. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Hát nézd kérdező, az irodalomban leírtak olyan esetet, hogy hüvely nélkül született nő orális szex után terhes lett. Valahogy egy spermium túlélte a gyomorsavat, kijutott a bélből, a hasüregen át meg odaúszott a petevezetőhöz és létrejött a terhesség. Szóval valóban van olyan, hogy valaki extrém módon esik teherbe. De ez ritka. Amíg nem közösültök normálisan, behatolással, én nem izgulnék. Főleg, hogy valószínűleg egyelőre peteérésed sincs. Persze, lehet, hogy pont most van az első, de azért így már túl sok véletlennek kéne összejönni. Ha így terhes leszel, utána menjél szerintem lottózni is.
2021. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Petting valóban nem okoz terhességet.



Egyébként nekem szoptatas alatt lett a 2. gyerekem.

1 védekezésmentes hónapban, rendes mensi nélkül.

2021. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagy 4 hónapos korában döntöttük el, hogy jöhet a második, elsőre összejött. Igény szerint, kizárólag szopizott a nagy.
2021. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!