Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még várandós?

Lehetek még várandós?

Figyelt kérdés

Egy ideje már hármasban képzeljük el a családunkat. 3 éve próbálkozunk , most először késik feltűnően a menzeszem, a mai nap a nemvàrt harmadik napja.

Tüneteim megvannak, szörnyen fájnak a melleim és görcsölök, viszont sajnos a reggeli pisiből negatív lett az x-epil teszt.

Szerintetek van még remény? Vagy talán azért maradhatott most el a menstruáció, mert sajnos egy kicsit felfáztam?:(



2021. márc. 29. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy nektek is nehezen jön a baba.


A leírtak alapján most sem jártatok sikerrel, de ha nem figyeled az ovut akkor akár még az is lehet, hogy egy hetet csúszott az ovud és még nem is késik. De ennek pici az esélye. Ha tüneteket terhesség okozza akkor a teszt is pozitív. Így szinte biztos most nincs baba a dologban.


Vizsgálatokon voltál? Pajzsmirigy, IR? Belül minden rendben? Párod?


Nekünk 7 év volt. Viszont ahogy utána mentünk a dolgoknak másfél éven belül sikerrel jártunk. Csak azért mondom, ha eddig ráérősen tettétek volna, akkor érdemes lenne ennyi idő után kezeltetni a gondokat. Mert egyértelmű, hogy valami nem jó, ha 3 év alatt nem jártatok sikerrel. Sajnálom, tudom milyen nehéz. Feladni nem szabad. Most is, mivel késik, ugyan pici az esély, de két naponta egyet tesztelhetsz még egy hétig. Ha akkor sem lesz pozi, akkor csupán elmaradt az ovu és ilyenkor nem tudni mikor jön meg.

2021. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3 év már hosszú idő! Itt az ideje orvos után nézni, ha tényleg komolyan gondoljátok.
2021. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem rendszertelen menstruáció mellett (25-35 nap közötti ciklusok) az utolsó mentruációtól számított 33.napon predictor early-vel reggeli elso pisiből teszt teljesen negatív. Durván fáradékony voltam előtte lévő héten, és néha megjön-szerűen görcsölt a hasam, de csak pár percekre, aztán elmúlt. Tegnap, a 39.napon teszteltem először halvány, de jól látható pozitívat. Remélem neked is hasonlóan alakul, drukkolok, írd majd meg, mi lett veled!😊
2021. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!