Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pettingtől lehet terhes?

Pettingtől lehet terhes?

Figyelt kérdés

A helyzet nem ilyen egyszerű.

Először is én 16 éves fiú vagyok ő pedig 15 éves lány. Az van a, hogy vége lett qz előjátéknak. Ő megfogta péniszem. De előtte én is megfogtam a farkam mivel már minimálisan elő váladékos volt. Ezek után valószínűleg azzal az ujjammal ami picit spermás lett, elkezdtem CSAK a csikloját dörzsölni (már száraz volt addigra a kezem) a kérdés, hogy ettől lehet terhes? (A hüvelyéhez nem nyúltam, csak a csiklójához)



2021. ápr. 3. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"A spermiumok nem vándorolnak a csiklóról, a hüvelybe?"

A spermiumok nem vándorolnak.

2021. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A spermiumnak megfelelő közeg kell, hogy eljusson a méhbe. Ehhez be kell rakni a hüvelybe a farkad. A csikló nem a hüvelyben helyezkedik el. Annyit jegyezz meg, hogy csak akkor lehet terhes egy nő, ha berakod a hüvelybe. Az már mindegy, hogy 3 másodpercre vagy sem. Akkor máris nagyobb az esély, mint nulla.


Mivel behatolás nem történt a leírásod alapján így nem, nem lehet terhes.

A 8-as meg ironizált... ne a félelmednek akarj hinni.


Minden jót!

2021. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Végre egy rendes commentelő.

Köszönöm! Csak ugye első aktus... És aggódtam sokan ezt nem nagyon értik meg, ahogy nézem.

Köszönöm 12-es!

2021. ápr. 3. 17:22
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy először nem ártana tájékozódni, mielőtt nekiláttok gyerek fejjel szexelni. 🤷‍♂️
2021. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Ezek a mai érett tizenévesek,mi?
2021. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!