Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt akinek a napokban...

Van itt akinek a napokban kellene megjönnie? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés

Nekem elvileg tegnap kellett volna. Lh teszt alapján.

Még nem teszteltem


2021. ápr. 4. 12:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm 😊 ma vagyok a 12.dpon 😍 Előtte 1,5óráig nem pisiltem.

Második baba lesz, az elsővel korábban teszteltem, ott türelmetlenebb voltam. Drukkolok nektek! Írjatok ha teszteltek ❤️

2021. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Nekem 5 nap mulva kellene naptar szerint megjonnie, de igazabol hol 33 hol 35 vagy 28 naposak a ciklusaim, mikor hogy..

Elegge rosszul vagyok, ami azt illeti folyton meg fog jonni erzesem van, a mellem nem faj, ami amugy menstruacio elott fajni szokott mindig. Folyton faradt vagyok es rossz a kozerzetem. Illetve vizes folyasom van, es reggel ugy fajt a hasam mint ovukor szokott amit nem tudtam hova tenni.

Ami azt illeti,nem tervezett baba lenne, ha lenne, meg anyagilag nem allunk keszen ra, de ha babas vagyok mindenkeppen megtartanank.


Szivbol Gratulalok 8-as! 😊🥳

2021. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Nos nekem 2 napja késik, tegnap negatívat teszteltem (13 vagy 14.dpo volt) .. Jó lenne ha mégis baba lenne, de nem tudom. Legközelebb kedden tesztelhetek, mert szerencsére nincs több teszt itthon. 🤣


Állandóan azt érzem, hogy na most megjött..de semmi.

Nem görcsörlök egyáltalán, pedig erőteljesen szoktam.

2021. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

#12


Amig nem jon meg, addig van remeny!

Szoritok🤞☺️

2021. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

#12

Nekem biztos meg fog jonni.

Reggel mikor felkeltem mensi szeru fajdalmaim voltak, ami mindig elojon mielott megjon par nappal elotte.

A szokasos pattanasok is kijottek.

Amit furcsalok az csak az hogy a mellem meg mindig nem faj, ami altalaban az elso tunet szokott lenni mielott megjon.

Szoval bar nem terveztuk, megis valamiert ugy ereztem hogy itt van velem, de megsem 😢

2021. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15ös. Tökéletesen ugyanez van nálam is. Pattanás, szokásos alhas görcsölgetés, de mellfájás sehol. Én holnap nem tudok mert egész nap dolgozunk és hajnalba indulunk, szerdára meg már szerintem tuti megjön sajna. Én el is engedtem a reményt. Majd holnap.
2021. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Vagyis következő hónapban.
2021. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

En szerdára nem várom

Melleim fájnak.. Görcsölgetek is

Hat bitom benne

Csajok nektek szurkolok kivanom ossze jojjon 🙏❤️

2021. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nekem sem jött még meg. Szombaton kellet volna megjönnie. Lh teszt alapján tudom. Nekem 12 nap a luteális fázisom. Az alapján mondom a szombatot

Semmit nem érzek. Egy két pattanás jött ki rajtam.

Tavaly szeptemberben volt egy missed abom azóta lett 12 nap a luteális szakasz. Az viszont fixxen.

Ma reggel teszteltem 25ös tesztel. Negatív lett.

Nekem is elfogyott a tesztem 😁 Most rendeltem 10eset.Elvileg holnap kihozzák. Ha addig nem jön meg szerdán teszteltek újra

Nagyon drukkolok nektek.

2021. ápr. 5. 15:08
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek 3 napos késéssel ma tesztelhetek most délelőtt vagy várjak holnap reggelig? Most tudnék elmenni venni azért kérdem. 😊
2021. ápr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!