Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után két nappal...

Menstruáció után két nappal lehet peteérés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tapasztalt már valaki olyat, hogy menses után két nappal nyúlós folyása legyen? Nekem ilyen van most, tegnapelőtt volt még pici barnás vérzés a menses végén, ma pedig nyúlós folyasom van. Lehet hogy peteérés jele lenne? De nem korai? Ettől függetlenül még megfoganhat a baba? Valaki járt hasonlóan? Köszi a válaszokat...

2021. ápr. 5. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha baba a cél, legyetek együtt, abból baj nem lehet. a cikluson belül a peteérés utáni időszak a fix (12-16nap), az előtte lévő nem. szóval lehet mostanában peteérésed, ez esetben elviekben úgy 16 nap múlva lenne esedékes a mensid.n
2021. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne. Ha mondjuk 20 napos ciklusod van es 7 napig menstrulasz akkor a 9-10. napon mar lehet peteeresed.
2021. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem rovidek a ciklusaim 21-24 naposak es mindig igy vagyok. Elsore osszejottek a gyerekek.
2021. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!