Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 4-5 nappal...

Menstruáció előtt 4-5 nappal meg lehet foganni?

Figyelt kérdés
Megfelelő időkben együtt voltunk a párommal. Babat szeretnénk. 28 éves vagyok. (2 hónap sikertelen probálkozáson vagyunk Túl.. Eddig csak "közép" időben voltunk együtt de nem jártunk sikerrel aztán úgy döntöttünk folyamatosan csináljuk amég meg nem jön) tehat menstruáció előtt (is) együtt voltunk addig amég meg nem jött.. Ami igen sajnos meg jött.. 28-30 napra szokott megjönni. De nem tudom sajnos, pontos időben van e peteérésém. Mert úgy tudom lehet eltérő időkben.. Mint gondolnánk! Legutóbb most 6 an voltunk együtt és 10 én is.. De 11 en megjött..3 nap rendesen megjott utána barna folyas volt és tegnap 16 an múlt el. Viszont vissza gondolva 7-8 án.. Volt feher tejszerű folyásom. Lehet akkor volt peteérésém menzesz ciklus előtt 3-4 nappal? De tegnap este furán éreztem magam,nem volt erőm állni se inkább feküdni akartam.. A testemet faradtnak erőtlennek éreztem. Ma émelyegtem.. Gyengeség fogott el.. Le kellett feküdnöm. Görcsölt az alhasam. Is. Most meg nyílal bele a pete fészkembe. Leginkább bal oldalt. Ma többször voltam pisilni mint szoktam,. De Étvágyam nem igazán van. Lehet ez terhesség?

2020. febr. 17. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig teherbe lehet esni
2020. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom. Köszi. De van valakinek kicsit konkrétabb, meglátása, véleménye erről.. Vagy tapasztalata? Köszönöm szépen. ( egyebként tesztelni még nem szeretnék)
2020. febr. 17. 21:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy itt olvasgattam;szinte bármi lehetséges :)

Olvastam hogy volt akinek a menses előtt 2 nappal volt peteérése és összejött.

És olyan is volt hogy teherbe esett;és megis menstruált még 1-2 alkalommal...de persze olyankor azért sokkal gyengébb szokott lenni a mensi.

Ha továbbra is így érzed majd magad,akkor pár nap múlva csinálj egy 10-es tesztet reggel.

Sok sikert!

2020. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél ovu tesztet! Facebookon van ilyen terhességitesztes csoport, ott poton pénzért tudsz Lh teszteket venni. Akkor pontosan tudni fogod mikor van ovud
2020. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze akkor Lh tesztelj ha most tutira nem jött össze. Nekünk amugy 10nappal fogant a mensi előtt és 1x még megjött
2020. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 4 lányom akkor fogant, amikor meg kellett volna jönnie. 😊 2 héttel kisebbek is voltak végig, a teszt is ennyi késés után lett pozitív. 😊
2020. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Használj ovutesztet és sokkal okosabb leszel.


Ha teherbe is estél mensi elött, akkor majd a kövi ciklus közepén tesztelhetsz.


Kedves Moncsi, szomorúan olvaslak hónapok óta, sokat stresszelsz ezen, mindig azt hiszed, na most sikerúlt. Kicsit engedd el, tervezz nyaralást, álmodozz azon, hogy na majd ott összehozzátok. Aztán lehet addigra sikerrel jártok..nekünk így volt :) kétszer lettem terhes 7 év alatt, abból egy baba maradt velünk, mindkétszer akkor jött mikor végre más cél lebegett előttem. Nem mondtam le a babáról, de egyszerűen fejben terveztem a jövőt és úgy voltam vele, na egy jó nyaralás végre repülő, utána jöhet a baba. Másodiknál végre tudom miért nem sikerül, szedem megfelelő gyógyszereket, doko szerint fél év után sikerrel járhatunk, lebegett szemem előtt és harmadik hónapban terhes maradtam. El kell engedni amennyire lehet.


Remélem idén láthatom csodaszép pozi teszted, tudom milyen gyötrelmes várakozni :(

Hajrá nektek!

2020. febr. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Remélhetőleg te már megfogantál jó pár évvel ezelőtt.


Ha menzesz előtt 3-4 nappal lenne peteérésed, esélyed sincs teherbe esni (nem tud hova beágyazódni a petesejt - nem, nem kései peteérésről beszélek, hanem ténylegesen rövid luteálisról). Csinálj ovutesztet, és ha túl rövid a luteálisod, akkor kivizsgálás.

2020. febr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A 3. gyerkőcünk vàrt mensi előtt 2 nappal fogant. Akkor egyszer nem vèdekeztünk. A teszt is màsfèl hèttel a kimaradt utàn lett pozitìv ès a baba is màsfèl hèt lemaradàsban volt az utolsò mensihez szàmolva.
2020. febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) a 06:35 ös kommentre válaszolva nem nem fogantam meg évekkel ezelőtt.. Mert ez lenne az első nekem, ha összejönne.
2020. febr. 18. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!