Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha a barátom...

Lehetek terhes, ha a barátom elélvezett, aztán belémrakta? nem maradt rajta szerintem, de elvileg ilyenkor az előváladékban is van sperma. (bennem nem élvezett el) erre mennyi esély van? vannak tüneteim de lehet csak beképzelem már.

Figyelt kérdés
a mensim utoljára március 6-án jött meg. a szex március 14-én volt, utána pár nappal elkezdett fájni a mellem és nagyon érzékeny. hónap végén kellett volna megjönnie, helyette volt valami barna folyásom, de csak nagyon kevés. 3 napig tartott, a mensim 6 napig szokott. terhes vagyok? (légyszi ne azon akadjunk fel hogy felelőtlenek vagyunk, nem lenne baj a gyerek)

2021. ápr. 6. 18:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor terhes lettem a kisfiammal az aktus után 1-2hettel kezdett el fájni a mellem nagyon érzékeny volt hason feküdni nem tudtam annyira rossz bizsergető érzés volt. Több ismerősömnek is volt ez a tünet a terhessege elején de igen menni előtt is van akinek faj a melle. A következő tünetek a gyakori vízelés éjszaka többször is meg az alhasi érzékenység ezek már az aktus követő pár hétben jelentkeztek. De ne feledd mindenki más. Lehet csak késik.Nem mindenki lesz terhess első alkalommal van akiknek hónapok évek kellenek. Az a biztos ha tesztelni. Addig ugy sem nyugszik meg. Van olyan teszt ami a menzesz előtt kimutatja a terhességet. 1-2e Ft gyógyszertárban. Nekem a menzesz kimaradás után 2 héttel mar kimutatta az olcsó drogéria teszt is csak nagyon halványan.
2021. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
már 8 napja késik. amúgy az a barna dolog mi volt? terhesség vagy valami bajom van
2021. ápr. 8. 11:33
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet!
2021. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
100%

Lehetsz terhes! :)

Ugyan úgy volt a kislányommal szerencsémre!

Tervezett volt minden szupi!

Nekem hó elején szokott megjönni.. meg is jött 2napra barna folyás kezdtem szomorú lenni de hamar vége is lett.

2hétben teszteltem pozitív!

Sok sikert(már ha akarjátok a kis prücsköt)!

2021. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
most fogok tesztelni
2021. ápr. 11. 11:57
 16/29 A kérdező kommentje:
x epil-eset csináltam, 3 perc után még nem volt látható a második vonal, de kb 2 perccel később halványan megjelent. linkelem a képet
2021. ápr. 11. 13:01
 17/29 A kérdező kommentje:
itt van [link]
2021. ápr. 11. 13:37
 18/29 anonim ***** válasza:
Negatív
2021. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
biztos?
2021. ápr. 11. 14:08
 20/29 anonim ***** válasza:
Negativ. Ha 8 napja kesik akkor legalabb olyan erosnek kene lennie mindkét csiknak.
2021. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!