Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha a barátom...

Lehetek terhes, ha a barátom elélvezett, aztán belémrakta? nem maradt rajta szerintem, de elvileg ilyenkor az előváladékban is van sperma. (bennem nem élvezett el) erre mennyi esély van? vannak tüneteim de lehet csak beképzelem már.

Figyelt kérdés
a mensim utoljára március 6-án jött meg. a szex március 14-én volt, utána pár nappal elkezdett fájni a mellem és nagyon érzékeny. hónap végén kellett volna megjönnie, helyette volt valami barna folyásom, de csak nagyon kevés. 3 napig tartott, a mensim 6 napig szokott. terhes vagyok? (légyszi ne azon akadjunk fel hogy felelőtlenek vagyunk, nem lenne baj a gyerek)

2021. ápr. 6. 18:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Negatív. De akarsz gyereket vagy nem?
2021. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
és az a másik csík akkor mi? gondoltam hogy nem az, de akkor mi
2021. ápr. 11. 15:12
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Milyen csikra gondolsz?

En nem latok rajta, csak egy csikot

2021. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Száradási csík. De amíg ezzel nem vagy tisztában addig ne szüljél
2021. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
kösz.. életem első tesztje volt, honnan tudtam volna
2021. ápr. 11. 15:58
 26/29 anonim válasza:
38%

Lehet terhesség. Nem jelezné halványan sem ha nem lenne az. Csinálj még egy tesztet reggeli vizeletből 1-2nap múlva

Ha ugyanúgy kijelzi netán akkor fordulj dokihoz! :)

2021. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
csütörtökön csináltam mégegyet, az is negatív. a tünetek még mindig vannak, sőt ma reggel rosszul voltam. ha az előző mensit kimaradtnak vesszük, pár nap múlva kéne megjönnie. ha nem jön meg, lehetek terhes? ha nem vagyok az akkor viszont elég aggasztó a barna folyás amiről beszéltem.
2021. ápr. 18. 17:59
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha a negatív, akkor nem vagy terhes.
2021. ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha negatív nem vagy terhes
2021. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!