Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyi ultrahang kimutatja a...

Hüvelyi ultrahang kimutatja a mehtestrakot es a petefeszekrakot?

Figyelt kérdés
Mar 4 honapja elég erős köztes verzesem van. 2szer voltam vele orvosnal es mind a kétszer huvelyi ultrahangal megvizsgált de nagyon felületesen szerintem, kb 10 másodpercet ha vizsgált az eszkozzel. Annyit mondott csak hogy szedjek b6 vitamint. Es hogy teljesen rendben van minden. Csinált mehnyakrak szűrést is, az is jó lett, de tudtommal az a méh es petefeszek rákot nem mutatja, ugye? Valami nincs rendben, erzem. Most már kb 1 hétig pecsetelek, es utoljara mikor a ferjemmel voltunk együtt vereztem egy kicsit es fájt az alhasam utána. Babaprojekten vagyunk jelenleg, mert először megnyugodtam attól amit mondott az orvos... vagy csak én reagalom túl ezt?
2021. ápr. 7. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Igen, kimutatja, vagy legalábbis az éátszik, hogy valami olyan van ott ami tumorgyanús. Biztosat csak biopsziával vett szövettani vizsgálat tud mondani. Szerintem nálad inkább hormonális oka lesz ennek. De ettől függetlenül ez nem normális és mindenképp ki kell deríteni mi áll a háttérben, úgyhogy a legjobb az lenne, ha keresnél egy másik orvost.
2021. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Egyesnek igaza van, keress egy normális dokit, hormonsort kellene nézetni, mert a vérzés a hormonok borulása is okozhatja. Ha a hormonjaid nincsenek rendben, akkor baba sem lesz. Tehát mindenképp kell a vizsgálat. 3. napi vérvétel meg ovu utáni 7. napi. Másik dokihoz jelentkezz be, mondd el a problémát és ne azt várd, hogy majd ő mondja mit csinálj, hanem közöld vele, mivel babát is szeretnél és látszólag belül rendben vagy ezért mindenképp ragaszkodsz, hogy nézzék meg a hormonjaid. Sok doki nagyon felületes és hacsak babát nem tervez az illető, akkor nem küldik vérvételre... mert, hogy a hormonok az endokrinológusra tartoznak. Szóval lehet nem is nőgyógyászra van szükséged. Minden jót és ne hagyd magad, mihamarabb járj utána.
2021. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem mi van veled azóta?
2022. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne, hogy mi okozhatta.
2023. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!