Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől tudnék teherbe esni?

Mitől tudnék teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 9.hónapja hogy próbálkozunk a babával sajnos mindig negatívot tesztelek!

Figyelünk mindig az ovuláció és társaira hogy eredményesebb legyen a tüzelés de egyszerűen nem sikerül!

Nem dohányzunk semmilyen más káros dolgot mellőzünk alkohol is csak alkalmakkor 3-4 hónaponta 1x.

Nem szedtem sose fogamzásgátlót tehát az is kilőve..

Nagyon kikészít lelkileg a dolog mindkettőnket megviseli!

Valaki tippet/tanácsot tudna adni esetleg? Én 23 a párom 29 éves.



2021. ápr. 8. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1 évig nem kell aggódni, de vizsgálatokra már elkezdhettek járni, az úgysem árt.

Párodnak spermavizsgálat. Ha rossz eredményt kap, akkor menjen andrológiára.

Neked hormonpanel vizsgálat és teljes vérkép kell, (pl. PCOS, IR kizárása miatt, megnézni van-e peteérésed stb.). Ha ezekkel minden rendben, akkor átjárhatósági vizsgálat, majd meddőségi klinika.

2021. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Voltunk mindenen már..

Mindegyikünk 110%os!

Ezzel járó stressz lehet az oka?

Ezelőtt is "próbálkoztunk" már de nem olyan sokszor!

Most 9hónapja egyfolytába azon vagyunk!

2021. ápr. 8. 14:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Csaladallitason a lelki hatterevel is lehet foglalkozni, ilyen akadaly is lehet. Illetve ajanlom mindkettotoknek az aviva tornat, mert az a sperman meg a te hormonjaidon is tud javitani, ha esetleg ott van megis a gond. Ha 9 honapja kezdtetek, akkor meg mindenre azert gondolom, nem vizsgalt ki.
2021. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a minden? Genmutacio, osszeferhetetlenseg, stb.?
2021. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Testsúlyod rendben van? Mi 1 évig próbálkoztunk a babával, mikor egyéb okok miatt diétázni kezdtem. 5 kg ment le, és a baba is összejött :) Nem voltam egyébként túlsúlyos, de egy kis felesleg volt rajtam.
2021. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatok voltak? Pajzsmirigy, IR, D-vitamin, PCO, petevezeták átjárhatósági, párod sperma vizsgálata? Endometriózis?
2021. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha ez segít 155cm vagyok 45 kg
2021. ápr. 8. 21:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendszeres sport (nem megerőltett)
2021. ápr. 8. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Miket vizsgaltak pontosan? Szerintem, ha leirod, itt sokan tudnank segiteni, hogy az eleg lehetett-e, vagy miket erdemes meg megnezetni.
2021. ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg egy kicsit. A stressz is okozhatja, hogy nem jön a baba. Igaz mi a párommal csak fél évig próbálkoztunk első körben, de teljesen rá voltam gyógyulva, hogy mikor jön már a baba. Párommal megbeszéltük, hogy kicsit pihentetjük a témát. 2 hónap után terhes lettem :)
2021. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!