Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan köztetek aki...

Van itt olyan köztetek aki beoltatta már magát és azóta teherbe is esett?

Figyelt kérdés
És ha igen mivel oltották? Esteleg eü dolgozóra gondolok, hiszen őket már több hónapja oltják.

2021. ápr. 4. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
szerintem te inkább azért lehetsz meddő, mert senki nem csinálna fel valakit aki ezt a kérdést naponta kiírja
2021. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:D először írtam ki, de megkérnélek, hogy linkeld már be nekem aki kitette ezeket a kérdéseket, mert engem is érdekelne! Köszike..:) Amúgy neked is szép napot és köszönöm a kedves válaszod, illetve előre köszönöm ha belinkeled, amit szerinted én tettem ki naponta. Engem nem zavar ha azt gondolod, csak linkeld be. No de mindjárt rákeresek:D Ezek szerint ez a kérdés másokat is foglalkoztat...:*
2021. ápr. 4. 11:55
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

Jó, akkor neked is leírom: az oltás nem okoz meddőséget.

Ha nem haragszol meg, nem fogom visszakeresni a kérdéseket. Minek mondanám, ha nem úgy lenne?

2021. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdésem, mint látod. Nem érdekel, hogy ki mit mond az oltásról , hogy mit okoz. Engem csak a személyes tapasztalatok érdekelnek. Az oltás mellett sem a hírek miatt döntöttem, mert nem nézek és nem olvasok híreket, hanem a környezetemben élők tapasztalatai alapján döntöttem. Engem nem érdekel a hozzá nem értő emberek véleménye, sőt az orvosokat , virológusokat meghallgatom, de szeretnék hallani tapasztalatokat is.....nem értem miért zavar ennyire...
2021. ápr. 4. 12:26
 5/17 A kérdező kommentje:
amúgy hármas akkor ezek szerinte te minimum virológus vagy hogy ilyen bátran ki mered jelenteni, hogy mit okoz és mit nem...
2021. ápr. 4. 12:27
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

szerintem az én egyik kérdésem okozott nála egy kis galibát :D én írtam ki vmelyik nap, hogy gyermekvállalás előtt beoltatnák e magukat az emberek.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2021. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Ez engem is érdekel. Bár én még nem tettem fel kérdést róla, de majd mindjárt megtudom az egyestől, hogy de.😀

Egyébként szerintem ő meg az a válaszoló, aki naponta a válaszol covidos kérdésekre, az összesre ugrik. Általában hasonló stílusban, mert mind meghalunk úgyis. Mondjuk én örülök, hogy van a gyiknek egy ilyen virologusa, akit mindent IS tud róla, meg azt is, amit szakemberek se mernek kijelenteni.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, én még nem ismerek senkit, túl kevés idő telt el. Nálunk tesóm lett a kísérleti alany. Most oltották szoptatosként, hamarosan szeretne kistesót, majd megnézem, nála hogy alakul.

2021. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Barátnőm megkapta az oltást.eüs

Nem tervezett baba. Még csak 20 hetes terhes. Az uh és a vizsgálatok alapján egészséges a baba.

Nem is tart attól h emiatt baj lenne vele

2021. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ezek szerint a baba megfoganása előtt kapta meg?
2021. ápr. 4. 13:26
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha betöltött 20hetes, akkor számításaim szerint oltásnál már biztos terhes volt, legfeljebb nem tudott róla, mert novemberben még nem oltottak.(Feltéve, hogy Mo.-n él.)
2021. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!