Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek azt mondták hátrahajló...

Akinek azt mondták hátrahajló méhe van könnyen teherbe esett?

Figyelt kérdés
Engem kicsit megrémisztett az orvos, mert azt mondta vagy nagyon nehezen vagy egyáltalán nem lehet gyerekem csak mesterséges úton!
2021. ápr. 9. 07:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkétszer első alkalommal sikerült. Anyukámnak is hátrahajló, neki az első másfél év alatt jött össze valamiért, de utána a másik nővérem és én első próbálkozásra meglettünk.
2021. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az első kettő azonnal össze jött, a harmadikra több mint egy evet vártunk. ( nemrég lett pozitív a teszt ) előtte volt méhen kívüli és kémiai terhesség is.

Amit tudok, hogy az első kettőnél nem görcsöltünk, hanem úgy voltunk vele majd jön ha akar. A harmadikat nagyon vártuk.

2021. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Lehet csak rám ijesztett kicsit.. 2-es neked gratulalok!😊
2021. ápr. 9. 08:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 5x viszonylag hamar teherbe estem, fél éven belül. (Ebből 1 missed ab lett, 4 gyerekem van) 2 baba a második hónapban, 1 baba az első hónapban. 2 baba 6 hónap.
2021. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiam az első hónapban megfogant. Mikor elhatároztuk ujra a babát 2x is a 2.hónapban estem teherbe, de ők sajnos nem maradtak velünk.

Most a 4.terhessegemmel, második babankkal a 15.héten járok.

Ő is a 2.hónapban fogant.

2021. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Négyszer voltam terhes. Az első három azonnal összejött. A negyedik csak a második próbálkozós hónapban.
2021. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első előtt nem volt hàtrahajló, éveket vártunk rá. A másodikkal az első uh-n mondta a doki, hogy a csm. után hátrahajló lett, ő első hónapban megfogant. 😄
2021. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Váltsd le a dokid :) Amúgy a kutyapóz a legjobb hátrahajló méhnél. Egyébként csak minimálisan nehezebb ezzel teherbe esni. Nem is értem miért rémisztget a doki.
2021. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes ultrahangon mondták, hogy hátrahajló :-) Fél év alatt jött össze a baba úgy, hogy peteérésem sincs mindig. Ettől még lehet, hogy valakinél nehezíti a teherbeesést.
2021. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Első terhességemre kB 5 hónapot vártunk, az Missed ab lett, aztán 5 hónap múlva ismét terhes lettem. Egészen a 6 hetes kontrollig nem is tudtam hogy hátra hajló mehem van. 🤷‍♀️
2021. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!