Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek azt mondták hátrahajló...

Akinek azt mondták hátrahajló méhe van könnyen teherbe esett?

Figyelt kérdés
Engem kicsit megrémisztett az orvos, mert azt mondta vagy nagyon nehezen vagy egyáltalán nem lehet gyerekem csak mesterséges úton!
2021. ápr. 9. 07:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Mi olyan pózokat próbâltunk, ahol a legmélyebbre tud hatolni a férfi. Pl.kutyapóz.
2021. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor valószínű csak rám akart ijeszteni.. csak nem értem miért..
2021. ápr. 9. 15:18
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, az orvosom szerint semmiben sem akadáLyozza a teherbeesést. Igaz, nekünk még nem sikerült, de más problémák miatt.
2021. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tesómnak elsőre. Meg még egy nőt ismertem, akinek nem tudom hanyadikra, de 3gyereket szült (természetesen fogantak). Szerintem ez az elmélet már megdőlt.
2021. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Annyit amúgy lehet segíteni rajta a kutyapózon kívül vagy mellett, hogy miután a párod elment, hasra fekszel, és úgy maradsz kicsit. Én ezt csináltam, bár lehet h enélkül is sikerült volna, csak anyukámnak ezt javasolta az orvos. Mi úgy csináltuk, hogy ovu környékén minden esti együttlét után egyből hasra feküdtem, és úgy aludtam, legkorábban hajnalban mentem ki wcre, addig volt ideje bőven az "anyagnak" helyezkedni. :D
2021. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyermekem az első hónapban fogant.
2021. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem a lányom 3 éves korában mondta a nődoki (egy új), hogy azért fáj picit a vizsgálat, mert hátrahajló méhem van... :D 4. hónapban sikerült a kislány
2021. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!