Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki megmondaná, hogy...

Valaki megmondaná, hogy milyen fájdalmakat tapasztalt a terhesség elején, akinek hátrahajló méhe van?

Figyelt kérdés
5 hetesen derékfájás, hátfájás, a csípőm felett is jelentkezik néha fájdalom, nehéz érzet a hasban, mintha ólmot vinnék. Normális ez? Nagyon félek, hogy valami baj lehet.
2016. márc. 2. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bár nekem még csak erősödő pozi tesztjeim vannak,de a hátam és a derekam nekem is fáj és persze hátrahajló a méhem is,de a kettőnek köze lehet egymáshoz azt nem tudom :(
2016. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon rossz a közérzetem :( levert vagyok, fáradt és még ezek a fájdalmak is, meg persze a mellfeszülés, keményedés oldalt a hónaljamnál...néha úgy érzem, hogy kész, meg fog jönni és elmegy a baba, mert nem vigyázok rá eléggé. Bár megpróbálok mindent megtenni, de sajnos, nem dölhetek hátra és polcolhatom fel a lábaimat, mert dolgoznom kell.
2016. márc. 2. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetes vagyok. Alhasi fájdalom, szurkálás a hasban, derékfájás, érzékeny mellek, fáradtság. Ne aggodj nem lesz semmi baj. Normáliasak ezek a tünetek, hisz odabent nagy változások történnek.
2016. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normalis terhessegi tüneteket erzel, nem a hatrahajlo meh miatt van. Nekem es a baratnöimnek is ezek voltak az elejen. Semmi köze a veteleshez.
2016. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagy naivan azt hittem, hogy a terhesség alatt semmi fájdalmat nem érzel, csupa rózsaszín minden és az egyedüli furcsa dolog, hogy nem menstruálsz...hát tévedtem, kicsit mérges is vagyok magamra, hogy miért nem vagyok most boldogabb, de néha nem megy.
2016. márc. 2. 18:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez is teljesen normális... Mi sok évet vártunk arra, hogy összejöjjön ez a baba, és mégsem érzem magam olyan rózsaszínen, mint képzeltem... :) Persze tudtam én, hogy a terhesség sok kellemetlen tünettel jár, de az állandó hányinger nagyon próbára teszi az embert. Ráadásul az első hetekben folyton csak azon izgultam, hogy elvetélek, ezért minden voltam, csak felhőtlenül boldog nem. Ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalásod!
2016. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Ez olyan furcsa, én sem vagyok felhőtlenül boldog. Pedig nagyon vártuk a babát, és amikor megláttam a pozitív tesztet akkor ugráltam örömben. De azóta nem vagyok boldog, félek nagyon..én sem így képzeltem és bűntudatom is van miatta.
2016. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bűntudatotok ne legyen. Folyamatos hátfájás és amikor hazaérek, legszívesebben csak feküdnék, olyan lusta vagyok, mint a föld, a fáradtságtól és az esti émelygéstől a párom jobban szenved, mivel így semmi kedvem az összebújáshoz :) Majd elmúlik aztán vagy jön a nagy lelki béke, vagy nem. De ha már kint lesz a várva-várt picike biztos megjön a nagy nagy boldogságérzés :))

9+5 hkm

2016. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolso, nagyon egyetertek, nalunk is ugyanez: minden este emelyges es hulla faradtsag, a ferjem szerint irto szexi vagyok (duplara nöttek a melleim), probalna mindig kedveskedni, de a rosszullet miatt mindenhez van kedvem, csak szexhez nem... En is alig varom mar, hogy jobb legyen, de ha megsem lesz, az sem akkora baj, a baba a lenyeg..! :) Es szerencsere a ferjem megertö! :)
2016. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én még nem újságoltam el a hírt a férjemnek, mert külföldi úton van, de mielőtt elment ő is megjegyezte, hogy milyen szépek lettek a melleim. Mondtam neki, hogy csak azért, mert meg kell hogy jöjjön. Most meg fogalmam sincs, hogy mondjam el neki, a szülőknek meg végképp nem tudom, hogy hogyan fogom elmondani. Eddig persze rengeteg ötletem volt, de most így élesben, minden eddigi terv bénának, nyálasnak tűnik. Katasztrófa vagyok...
2016. márc. 3. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!