Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volina fogamzásgátlóról szeretnék érdeklődni.Kinek mi a tapasztalata?Vannak mellékhatásai?Persze minden gyógyszernek lehetséges csak,hogy ennél mennyire gyakori?Illetve ha tényleg rendszeresen egy időben szedve van akkor hatásos teherbeesés ellen?És kb. mikortól van hatása?A tájékoztatón az van,hogy az első tabletta után.Dokit elfelejtettem megkérdezni.Még soha nem szedtem gyógyszert egyébként ez lesz az első.Ma írták fel,most várom a menstruációmat.



2021. ápr. 9. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden fogamzásgátlónak vannak mellékhatásai. És nagyjából mindegyiknek ugyanolyan mértékben is. Hiába írná le itt valaki, hogy ő pl. sokat hízott tőle, mert lehet neked semmi bajod nem lesz közben.

De lehet igen, csak más. Ez ezzel jár.


És igen, ha nem üti ki semmilyen más gyógyszer, gyógynövény, hányás-hasmenés akkor védett vagy a teherbeesés ellen.

A hatása attól függ mikor kezded el. Írja a betegtájékoztatóba, tudom, hogy hosszú és két oldalas, de megéri elolvasni. Rendesen. Mert mást is ír, nem csak annyit, hogy első tabletta után.

2021. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"A Volina szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Volina szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) kell alkalmaznia."
2021. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!