Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után alhasi fájdalom...

Ovuláció után alhasi fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Üdv! A kérdésem a következő lenne: Április 7-8.án volt peteérésem. Évek óta érzem a peteérésemet és figyelem a nyákot onnan tudom mikor van.2.án, 4.én, 6.án és 8.án voltunk együtt szóval tényleg mindent megtettünk amit lehet 😊 9.-től enyhe alhasi fájdalmam van amit nem értek igazából mert 9-10 nap van még a mensiig. Menszesz előtt 5-6nappal szokott kezdődni mellfeszules enyhébb görcs de ilyen korán még sosem volt semmi tünet. Sugárzik a derekamba iseleg erősen . Ez már a 3.nap hogy fáj de mostmar elég rendesen szúrkál a petefészkemnél és a hasam is egyre jobban görcsöl. Természetesen tudom hogy ez még nem terhesség, egyszerűen csak érdekel hogy más is van e így. Ha tudtok valami tippet hogy mi lehet az szuper lenne! 😊

2021. ápr. 11. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezen a napon volt ovum és mi is próbálkozunk. Nekem is vannak furcsa alhasi észleléseim de szerintem csak képzelgek és igazából máshonnan jön :D Nekem egyébként etős jobb oldali petefészek fájdalmam 6.-án este volt, mielőtt a tüsző kiszabadulhatott, azóta csak ezek a furaságok vannak. Én mondjuk annyira rágörcsöltem a témára (első próbálkozós hónap), hogy még nyákom sem volt most egy napon sem pedig mindig szokott lenni, úgyhogy el tudom képzelni, hogy magamnak okozom ezt is valami gyomorgörccsel. Nagyon drukkolok nektek és remélem, hogy sikerrel jártatok 🤞
2021. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem minden ciklus egyforma, nem vagyunk gépek. Több a sárgatest és jobban érzed.

Mi 3 évet vártunk a babára, minden ciklusban minden jelet figyeltem keményen 😄 De nem jelentett semmit! 17+3hkm

2021. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, kiderült azóta valami, hogy mitől volt ez a fájdalom?
2022. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!