Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios teszttel kapcsolatba...

Ovulacios teszttel kapcsolatban kerdezhetek?

Figyelt kérdés
Előre bocsi hogy érthetetlen vagyok, olvasgattam itt és látom hogy sokszor csinálnak ovulacios tesztet és ha két csíkos(vagyis van több két csíkos teszt ami erosodott) akkor utána pár napra tesztelnek terhességi teszttel ami pozitív. Ez hogy van? Azért próbálják meg a terhességi tesztet mert erős pozitív lett az ovus teszt? Vagy ha nem lenne pozi az ovus teszt akkor felesleges a terhességi tesztet ellőni?
2021. ápr. 14. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az ovu tesztet a következő mensi előtti 12-16. napon lévő ovu előtt kezdik csinálni, hogy be tudják lőni mikor van az ovuláció, hogy növeljék az esélyeket a babára. az ovu teszt akkor pozitív, ha egyforma erős 2 csík van.

terhességi tesztet van aki a pozitív ovu tesztes nap utáni naptól számolva 9-11. napon csinál egy érzékeny teszttel, hogy korán megtudja terhes e. ez akkor pozitív ha 2 csík van.

2021. ápr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezredjere is leírom: az ovuláció teszt az lh hormonra reagál ami MINDOG termelődik a szervezetedben.

Ezért lesz mindig 2 csík az ovu teszten, de akkor ovulálsz amikor olyan sok van hogy a 2 csík egyforma erős.

Sokan nem bírják a biologianak megadni az időt ezért elkezdik az ovu tesztet használni terhesség kimutatására, pedig nem véletlen van külön ovu és terhességi teszt.

Mivel lh hormon folyamatosan van jelen lesz 2 csík de attól ugyanúgy megjön majd. Szoval Te legyél okos és várd ki a nemvárt napját és ha nem jött meg, hcg tesztet használj.

Ovuláció tesztet erre használni akkora hülyeség mint kínai naptár szerint dugni hogy majd fiú vagy lány lesz....

2021. ápr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak nem értettem az összefüggést a két teszt között és hogy miért használják annyira az ovus tesztet illetve miért kérdezik mindig hogy pozi e..

Én nem akarok használni, érzem az ovumat. Csupán kiváncsi voltam erre😅😅

2021. ápr. 14. 07:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ovutesztet használják jóstesztnek 8.dpotól ha erősödik jelezhet terhességet, nekem 9dpon lett hírtelen a hómező helyett jól látható a teszt csík, de akkor a hcg is mutatta halványan úgy hogy, sok értelme nincs.
2021. ápr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen😊

Most már világos

2021. ápr. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!