Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ébredési hőmérséklettel...

Ébredési hőmérséklettel kapcsolatban kérdezhetek?

Figyelt kérdés
Ha felébredtem fél-6-kor, de a hőmet fél hétkor szoktam mérni, és csak forgolódtam az ágyban, de nem tudtam visszaaludni, akkor a 6-kor mért hő, az nem jó, nem valós?
2010. aug. 31. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nem mert semmilyen mozgás nem előzheti meg a hő mérést.
2010. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Álmunkban is forgolódunk, ha nem keltél ki az ágyból akkor megközelítőleg jó az érték, de mivel fél hétkor méred általában nem valós az eredményed.
2010. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy tized eltérés volt az előző naphoz képest, ma 36,9 volt tegnap 37.
2010. aug. 31. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor változik ha vízszintesbol fuggolegesbe felállsz majd vissza nekem ez a logikus hisz csak úgy tódul a vér egyik iránybol a másikba mérvadóan. Szerintem mozdulatlanul nem alszik senki egy egész éjjelen át meg aztán hogy a lázmérot betedd ahhoz is meg kell mozdulni.
2010. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Sziasztok Éva vagyok.énis mérem minden reggel a hőmet csakhogy néha éjjel kikell mennem és elfelejtem megmérni aztán reggel mikor felébredek akkor mérem meg.ez igy nem jó?hogy csináljam????
2010. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha éjjel kimész, és utána még alszol, akkor nem érdekes, szerintem.
2010. aug. 31. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is van, hogy kikelek az ágyból mielőtt mérem. (merthogy van egy kisfiam, aki néha előttem kel) ennek ellenére nagyon szép szabályos görbéim vannak.
2010. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedves kérdező neharagudj,hogy ide teszem fel a kérdésem.ma reggel 6:30kor mértem a hőmet volt 36.6 nem keltem fel az ágyból vissza aludtam. 8 kor kelltem, szintén megmértem volt 36.8 akkor most méket kell bejegyezni?Éva
2010. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Attól függ, hogy mikor szoktad egyébként mérni a hőd. Ha ez előző napokon is 8-kor mérted, akkor az a mérvadó.
2010. szept. 1. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!