Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogyan tudja feldolgozni,...

Ki hogyan tudja feldolgozni, hogy a másik fél "hibájából" nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akik ilyen helyzetben vannak.
2008. dec. 5. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk miattam nem sikerül.

A fogamzásgátló abbahagyása óta néha napján van PÉ-em. Igaz, a kezelésem folyamatban van, de mégis lassan mennek a napok, sőt, hónapok.

Néha előjön bennem az önhibáztatás, mikor a páromnál nagyon érzem, hogy mennyire vágyik már egy babára... Ilyenkor nagyon szörnyű érzés, hogy ilyen szerencsétlen vagyok, nem tudom megadni neki már 1 éve, hogy apa legyen, stb... Aztán kibőgöm magam, felállok, és előre nézek, hogy milyen esélyeim vannak, mennyit léptünk már előre az ügyben, hormonvizsgálat, stb megvoltak. Ilyenkor kicsit jobb, de azt hiszem, majd csak a pozitív teszt látványa fogja feledtetni a szomorúságot.

2008. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hasonlo cipoben jarunk, nekem januartol nemhogy pem, de menzim is csak heben-hoban van, gyogyszer hatasara, kulonben nem. Megertem mit erzel, de nagyon fontos szem elott tartanod: NEM JELENTI AZT, HOGY NEM LEHET BABAD! Csak idobe telik es picit jobban meg kell kuzdeni erte. En is sokat pityergek ezen, ha elkap, de pozitivan kell gondolkodni. A parod meg teged szeret es nem azert szeretett beled, mert gyermeket akart toled... ez csak a kovetkezo lepes egy kapcsolatban. Szoval ne okold magad, nem szabad! Kitartas es sok sikert. Ha gondolod, jel priviben barmikor:-))!
2008. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nálunk én vagyok a "bűnbak"pcos-t állapítottak meg!

sperma vizsgálatnál a párom kitűnőre vizsgázott,akkor éreztem hogy én "selejt" vagyok.ezt elmondtam neki,ő meg pofon vágott!/csak finoman/azt mondta mégegyszer ilyet meg se merjek említeni,!!mert mindenképp lesz babánk,ő érzi!és ő így szeret ahogy vagyok.nekem nagyon sokat segít a férjem ahogy hozzá áll!sokszor összeomlottam volna már,de annyira meg tud nyugtatni.

2008. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abból kell kiindulni, hogy nincs veszve semmi. A férjem éppen kezelés alatt áll, hormont kapott, és nagyon-nagyon bíztatom. Nemsokára megkapja a második adagot, bízunk, imádkozunk. Ha esetleg nem javulna az eredménye mégsem, akkor is lehet akár spermadonortól is babó, amelyik genetikailag is legalább félig a mienk! Ne csüggedj!
2008. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálunk a férjem a "hunyó", és néha azt érzem, h miért pont velünk történik ez, amikor mindenkinek csak úgy jönnek sorban a babák?! De azért nagyon bízok benne, h a dokik segítségével nekünk is lesz majd babánk, és minden szenvedést feledtet majd velünk! Köszi a válaszokat! És sok sikert nektek is!
2008. dec. 7. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálunk a páromnak van hormonproblémája, a legfőbb ok ez. Szegény rettenetesen őrlődik emiatt, túl vagyunk már egy 3 hónapos hormonkezelésen. Nekünk sajnos ez alig segített, hatalmasat csalódtunk, főleg ő, végig mellette álltam és állok. Nagyon nehéz ez a helyzet, sokszor meg is kérdezte: azért szeretem-e még. De ez, ahogy mások is írták, nem így működik, valóban nem azért szeretünk valakit, hogy gyereket csináljon.

Ezt együtt kell végigküzdeni, szerintem megéri, és összébbkovácsolja a kapcsolatunkat, néha én is kiborulok a szerencsétlenségünkön, de együtt megoldjuk, és nem bűnbakot keresünk.

2008. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!