Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Moderna és Pfizer oltás,...

Moderna és Pfizer oltás, terhesség? Több lent

Figyelt kérdés

Ha még nincs gyermekem, de éppen próbálkozunk már nagyon régóta, mégis érdemes lenne beoltatnom magam? Úgy hallottam egy !orvostól! hogy nagyon megnehezíti a teherbe esést (ami így is egy kínszenvedés) de arra gondoltam, ha azzal oltanának,amivel a kismamákat, szoptatós anyukákat, akkor is ez a helyzet? Tényleg ki kellene hagynunk még legalább 3 hónapot, ha beoltanak? :(

Vagy addig ne oltassam be magam?

Nagyon tanácstalan vagyok, a nőgyógyászomat szerettem volna megkérdezni, de nem érem el :(



2021. ápr. 16. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem nehezíti a teherbeesést.
2021. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Mi is hosszú ideig vártunk az első gyerkőcre. Sosem védekeztünk az alatt az idő alatt, de ha akkor lett volna covid, biztosan így lett volna: beoltatjuk magunkat, várunk 3 hónapot és folytatjuk, ahol abbahagytuk.


Könnyebb leállni egy kicsit, mint feldolgozni, ha esetleg beteg leszel és a láz miatt elveszíted a babát.

2021. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Mi is tesóval próbálkozunk, én beoltattam magam Szputnyikkal, nehogy kidőljek a kisfiam mellett. Nem feltétlen kell kihagyni 3 hónapot, max annyi időt, hogy mindkét oltást megkapd.

Én még nem hallottam ezt, hogy nehezebb lenne tőle a teherbeesés, olyat viszont igen, aki már teherbeesett oltás után.

2021. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha komolyan ilyet mondott az orvos, akkor nem csodálom hogy ennyire terjed az oltásellenesség...ekkora marhaságot!
2021. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát nekem is kidűledtek a szemeim mikor hallottam ezt a dokitól...

én úgy gondolom hogy amivel a kismamákat oltják azt fogom kérni, vagyis elfogadni és az a biztos :)

2021. ápr. 16. 17:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Maximum az oltás következtében fellépő láz lehet probléma. De ez 1-2 napnál nem tart tovább.
2021. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugtattatok! Köszönöm tényleg 🥰
2021. ápr. 16. 18:06
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi lombik előtt állunk, és beszéltem az orvosommal, és azt mondta, hogy oltassam be magam nyugodtan, nem lesz baj. Ha pfizert vagy modernát kapok, akkor csak arra kell figyelni, hogy nehogy abban a ciklusban legyen a második oltás, amikor a stimu van.


Ajánlom ezt a videót a figyelmedbe:

[link]

2021. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tényleg egy nagy aggódalmat vettetek le rólam! 😊
2021. ápr. 16. 19:40
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap oltottak pfeizerrel. Direkt rakerdeztem, hogy lehet-e probalkozni. Megnyugtatott, hogy lehet, nem kell abbahagyni a probalkozast semmenyi idore sem. :)
2021. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!