Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babatervezés...

Szerintetek babatervezés előtt érdemes beoltatni magam covid ellen?

Figyelt kérdés
Egyik oldalról úgy vagyok, hogy be kell oltatnom magam mert ki tudja mi lesz ősszel, és oltottan legyek terhes, másik oldalt viszont félek, nem e lesz hatása akár a teherbeesésre, akár a magzatra. Ti mit tennétek a helyemben?

2021. ápr. 18. 13:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Egyértelműen igen.
2021. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2021. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Ha még terhes sem vagy, akkor milyen hatása lenne a magzatra?
2021. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
32%

Nem.

Aki kiserleti nyúl akar lenni, legyen...

Mi okosok pedig szepen kivarjuk ,velük mi lesz

2021. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Ti okosok... 🤦🏻‍♀️ Ne haragudj, de az élelmiszeradalékok hosszútávú hatásától bezzeg senki se retteg. Ebben az oltásban nincsenek káros dolgok, olyan az egész, mintha legyengített vírust kapnál el. Mégiscsak jobb, mint a masszív vírust elkapni, annak bőven vannak hosszútávú következményei, ezt sajnos a családomban is látom.
2021. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%
Persze,amivel semmilyen hosszútavú tapasztalat sincs. Tök logikus. Engem nem érdekel...oltassa be magát aki azt hiszi ettől jobb lesz. Ugyanugy fertőz, ugyanugy megkapja , ugyanúgy intenzivre kerül,he meg nem ősszel jön egy újabb mutácio, amivel az immunrendszer nem tud miz kezdeni,azt belepusztul abba
2021. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%

Ja, 6os vagyok.

Bármely covid intenzives orvost, apolot megkeresed, elmondja mennyien vannak oltottak lélegeztetőgépen.

Nem hallomás, egészségügyben járok kelek nap mint nap (és nem a mosott ruhát hordom)

2021. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%
Jó gyors a lepontozás,az igen😊
2021. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Azon nem aggódtok, hogy egy esetleges covid fertőzés hogy hat a teherbeesésre? Halál komolyan kérdezem.
2021. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem inkább babatervezés előtt. Az a legjobb.
2021. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!