Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk,mikor...

Kisbabát szeretnénk,mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Utoljára április 8.án volt meg a mensim. 17.-én ,és 18.án is együtt voltam a párommal. Mikor csinálhatok leghamarabb tesztet? Melyik fajta a legjobb/legérzékenyebb? Tudom még nagyon korai kérdés,de nagyon szeretnénk,és kíváncsi vagyok😊

2021. ápr. 19. 07:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi hogy tesztelni akkor célszerű ha már legalább pár napja késik. Akkor legalább biztosabb az eredmény is
2021. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk okt. 12-én volt az együttlét, 16-án a peteérésem és fiunk lesz 😆 pedig minden naptár lányt jósolt.

Tesztelni mind a két pocaklakónál a nemvárt mensi napján teszteltem délután, mert nem bírtam magammal. Viszont nekem így is elég határozott volt a 2. csík.

Én direkt nem vettem 10-es érzékenységűt, rágörcsölős típus vagyok 🙄

A párom 36, én 30 és mind a két kicsi a 2. hónapban sikerült, pedig nekem korábban azt mondták, hogy nehezen fog sikerülni egészségügyi okok miatt.

Kitartást!!! Megy a drukk 😉

2021. ápr. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Olyan jó ilyeneket olvasni🥰 köszi csajok a bíztatást😘
2021. ápr. 20. 07:55
 24/28 AlexandraL22 ***** válasza:
Szia 17-es. Nem nem sikerült még mindig. Nem is tudom mit mondjak igazából, sok rosszindulatú kommentet kapok/kapunk mindenhonnan már nagyon elvették a kedvünket. 🤷🏼‍♀️
2021. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
33%

Akkor jövök én is ellenpéldával. Mindketten 32 évesek voltunk 3 éve, terveztük a babát, de még a fogamzásgátló abbahagyása után pár hónapig védekeztünk másként.

Egyszer védekezés nélkül, a karácsonyi céges buli után lefeküdtünk és ebből az egyből megfogant a kislányunk.

Úgyhogy van ilyen is,,pedig mi is úgy álltunk neki, hogy várnunk kell majd bőven.

2021. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

#24 Ne hagyd, hogy mások véleménye befolyásoljon!


Ne add fel!

2021. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
60%

25-ös vagyok.

Megkérdezhetem miért lettem lepontozva? Mert elsőre sikerült a kisbaba, akkor már menjünk a francba?

Elárulok valamit, a második babával már 1 éve próbálkozunk, úgyhogy lehet kárörvendeni.

Remélem ettől megnyugodott a lelke, hogy másnak is rossz.

Gratulálok!

2021. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 27-es én szívből gratulálok! A második pedig hidd el jönni fog! Nekem is anno két évbe telt, de sikerült! Most a 3. pedig a 3. hónapban jött össze!
2021. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!