Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk,mikor...

Kisbabát szeretnénk,mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Utoljára április 8.án volt meg a mensim. 17.-én ,és 18.án is együtt voltam a párommal. Mikor csinálhatok leghamarabb tesztet? Melyik fajta a legjobb/legérzékenyebb? Tudom még nagyon korai kérdés,de nagyon szeretnénk,és kíváncsi vagyok😊

2021. ápr. 19. 07:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiváló egészségű termékeny párnak is 6 hónap mire összejön a baba
2021. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Azért nem hinném hogy mindenkinek 6hónap után jön össze a baba😅 úgy gondolom vannak kivételek,sok embert ismerek akiknek elsőre össze jött,vagy utánna hónapba. Próbálok pozitív maradni,hogy nekünk össze fog jönni egyből,én ebbe bízok. Persze ha nem,majd tovább próbálkozubk folyamatosan.
2021. ápr. 19. 09:11
 13/28 AlexandraL22 ***** válasza:
100%
Sok sikert kedves Kerdezo! 😍 nekunk 2 ev utan sem sikerult pedig egeszsegesek vagyunk
2021. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele, már 3 hónapja próbálkozunk, most jöttem rá hogy annyira azért nem megy könnyen😃
2021. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Egészségesek, sportosak voltunk a férjemmel, volt mindkettőnknek rendes állása, normális jövedelme, családi ház stb..szóval nem volt gondunk, jöhet a baba..aha :D több mint 1 év kellett,mire sikerült :) kívánom, hogy ne így legyen nálatok, de azt azért tudd, hogy nem megy az olyan könnyen,mint itt a gyakorin hirdetik (védekezés mellett meg ilyenek..)
2021. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk a kislanyunk elsőre jött, utána sajnos volt egy vetelesem, most már lehetünk együtt “rendesen”, bár a múlt honapban sajnos nem jött össze a kistestver, de most nagyon bizakodó vagyok.

Egyébként mi is teljesen egészségesek vagyunk, jó a verkepem is, meg is van bennem egy bizonyos félsz, hogy nem jön össze. De jó olvasni hogy te ilyen pozitív vagy, én is megpróbálok ilyen lenni, persze egészséges mértékben 😄

2021. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
63%

Csak, hogy egy kicsit a statisztikának ellent mondjak!

Én 38 éves vagyok, a Férjem 45 és mégis összejött Picur a 3. hónapban! (Pedig a korunk alapján ugye...)


Off: AlexandraL22, jól gondolom, hogy összejött Nálatok is végre?🙏🥰

2021. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
De jó😊 én 22vagyok,párom 34. Nem dohányzunk,nem iszunk. Egészségesek vagyunk. Én bízok😊 de nem adjuk fel,ha vèletlen nem jön elsőre össze. Idő van😊
2021. ápr. 19. 15:05
 19/28 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Én 23, párom 24 éves.

Ahogyan te is írtad, nem dohányzunk, nem iszunk, egészségesek vagyunk. Csináltunk már teás tisztító kúrát, szedtem terhesvitaminokat, barátcserjét, mio inozitolt, maca gyökér kivonatot, q10-et, C, D vitamint, meg a ciklushoz kötött teázást is próbáltam (málnalevél és palástfű tea). Párom is szed vitaminokat, hormonálisan rendben vagyunk, párom volt hereultrahangon, csináltattunk spermavizsgálatot, én meg voltam nőgyógyásznál kivizsgáláson..minden nagyon szuper és 100%-os :D

DE:

lassan 1 éve próbálkozunk, még sem jön össze a várva várt baba :)

Már nem foglalkozunk fejvesztve a projekttel, annyi, hogy azokat a vitaminokat szedem amiket akkor is szednék ha nem akarnék babát, plusz nem védekezünk és ennyi. Jön, ha jönni akar. :)

Javaslom, ne pörögj rá ennyire a témára, mert sokat csalódhatsz ha esetleg nem jönne össze gyorsan... Kívánom, hogy hamar sikerüljön, de ha mégsem az is normális, nyugi!

2021. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
25 vagyok, ferjem 28. Nem iszunk, nem dohanyzunk, baba elött amit lehetett kivizsgáltattunk, full egészségesek vagyunk. Fiunk 1év kereken, most 9hónapra estem teherbe.
2021. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!