Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is védekezik még?...

Szerintetek is védekezik még? Esetleg így is összejöhet?

Figyelt kérdés
Korábban megszakítással védekeztünk, de pár hete úgy éreztük már mindketten készen állunk a gyerekvállalásra, így elkezdtünk próbálkozni. Viszont nekem az az érzésem hogy a férjem átver. Amíg védekeztünk, a szexnek úgy volt vége, hogy az utolsó pár lökés nagyon sekélyes volt, igazából szinte csak a makkja maradt bent egy kicsit, majd mielőtt elment kivette és megtörölte. Most annyi a változás, hogy a végén is mélyre megy, az utolsó lökést kb 2 másodpercig bent hagyja, aztán ugyanúgy kiveszi és megtörli. Nekem ez így nagyon fura, szerintem nyugodtan hagyhatná bent továbbra is. Viszont naptár szerint ma kezdődik a termékeny időszakom, és csak szeretném tudni, hogy érdemes e reménykednem, vagy felesleges.
2021. ápr. 21. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Ne legyél már ekkora nyomin, már bocs. Ha nem is érzed, mikor elélvez, azért utána csak látod, hogy folyik-e ki belőed g.eci vagy sem.

Ha kifolyik akkor nyilván benned ment el, nem? Jézusom.

2021. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy kamu kérdés ugye? :D
2021. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha soha nem folyik semmi belőled utána, még az is lehet, hogy igazad van. Nem mindig folyik ki rögtön, nem tudom mitől függ, de ha élveztek már beléd tudod miről beszélek. Ha soha semmi ilyet nem érzel, akkor az gyanús.

Viszont ha ezt tényleg megcsinálja veled, ne is legyen gyereketek.

2021. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az utolsó véleményét. Azt észreveszed, amikor folyik kifelé.
2021. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen most jót nevettem, köszi kérdező és válaszolók :D
2021. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!