Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
10-11.e korul kellett volna megjonnie, az elmúlt egy-másfél hónapba nem védekeztünk párommal egyáltalán mivel kisbabát szeretnénk, hetek óta olyan érzésem van mintha meg akarna jönni mégse jön meg, holnap veszek tesztet viszont már annyira izgulok. Régebben is próbálkoztunk már de akkor nem akart összejönni, viszont akkor még nem volt rendesen beállva a menstruációm, volt hogy két hónapig nem jött meg meg ilyenek. Viszont fél éve már tökéletes (vagy csak volt..) Szerintetek van rá esély hogy most végre sikerült? :(
2021. ápr. 21. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
10napja késik a menzeszed, persze hogy van rá esély, ilyenkor már biztosan pozitívat mutat a teszt, ha terhes vagy. Sajnos többet nem tudunk neked mondani.
2021. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom,nem voltam ott .
2021. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van rá esély! Futás holnap tesztért, aztán írd meg, hogy mennyi csíkot rajzolt neked :)
2021. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szervizelés a varázsgömböm de a teszt jó ötlet!

Azzal kellett volna kezdeni.

2021. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
10 nap késés már nagyon bíztató! :))) drukk!
2021. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
teszteltel, kerdezo? na mi lett?
2021. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esély van persze, de ez sok mindenen múlik.
2021. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
negativ lett
2021. ápr. 22. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!