Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy reagált a férjetek a nem...

Hogy reagált a férjetek a nem tervezett baba hírére?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk tervezett volt, de a szomszédom a napokban jelentette be a férjének hogy megint babát vár. Van már egy gyermekük, a férje 41,és nem volt be tervezve. Háát nem mondanám hogy örült neki, ki ment a kertbe dolgozni és egész nap ott ült, hogy senki se szóljon hozzá. 😅 Természetesen megtartják, és azóta ő is örül a babának.
2021. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, közben az is érdekelne még hogy ti hogy álltatok hozzá, megtartottátok e, lett e kihatása a kapcsolatra és a hozzáállásotok meg a férjeteké is változott e ahogy haladt előre a terhesség? Mi volt a helyzet mire eljött a szülés ideje?
2021. ápr. 23. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vedekeztunk,mert van egy hormonalis-nogyogyaszati betegsegem,ami miatt szinte kizart lett volna,hogy teherbe essek kezeletlenul,marpedig en nem kezeltem,ugy gondoltam raer,ha babat szeretnenk. (Hozzateszem sosem voltunk baba ellen,mindketten szerettunk volna,csak par ev mulva). Megis terhes lettem, igazabol nekem orult a ferjem. Mivel napok ota hanytam,sejtetti is mar szerintem.
2021. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok. Nagyon imadja a babankat a ferjem,pozitivan csalodtam meg magam is.
2021. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Seggfej volt.
2021. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődött. Ennél csak akkor lepődött meg jobban, mikor 12 hetesen kiderült, hogy ikrek :)

Így van most 3 fiunk. Nagyon szereti őket, de több gyereket nem akar :D

2021. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!