Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabletta mellett terhesseg?

Tabletta mellett terhesseg?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben?
2021. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Stodette nevű fogamzásgátló mellett, úgy hogy el sem ment bennem mennyi az esélye a terhessegnek
2021. ápr. 24. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen szedted (tehát nem maradt ki több szem), nem volt hányás, hasmenés, antibiotikum szedés, vagy ha ki is maradt egy szem, de pótoltad 12 órán belül, akkor minimális az esély a terhességre, szinte semmi.

Ha csak az éjjeliszekérnyeden volt a tabi és mellette szexeltél, na akkor már sokkal több... Bocsi! :-DD

2021. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi olyan😊 voltam náthás de csak paralent és orr fúlyatot használtam az meg gondolom nem gyengíti a hatását
2021. ápr. 24. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Miert gyanakodsz a terhessegre?
2021. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert voltunk egyutt megszakitasosan es ma kell h megjojjon de meg mindig semmi
2021. ápr. 26. 14:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Normálisan szedett tabi mellett ráadásul megszakítással szinte lehetetlen, nyugi. Tabletta mellett felesleges a megszakítás is, ha rendesen szeded.

Előfordul, hogy 1-2 napot késik a megvonásos vérzés, nekem egyszer ki is maradt, de nem voltam terhes.

2021. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így estére kicsi barna folt van a wc papíron remélem reggelre rendesen meg lesz bár mindig igy kezdodik De nap vegere mar rendes ver szokott jonni
2021. ápr. 26. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése mellett sem kell óramű pontossággal megjönnie. Nekem eleinte mindig a 3. gyógyszermentes napon jött meg, majd egyik ciklusról a másikra átváltott 4. napra, azóta mindig akkor jön meg. Nincs ebben semmi rendellenes. Ha valóban rendeltetésszerűen szedted a tablettát, nem maradt ki szem, nem hánytál, nem ment a hasad, nem szedtél antibiotikumot, nem ittál orbáncfű/cickafark teát mellette, stb. akkor hidd el, véd a gyógyszer. Akkor is véd, ha a párod beléd élvez.
2021. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat kicsit meg nyugodtam😊
2021. ápr. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!