Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni mellett is...

Esemény utáni mellett is teherbe estem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Peteéréskor kb 2-3 percre betette a párom óvszer nélkül, de úgy, hogy előtte fél órával már elment egyszer (az óvszerbe). Kb 3 órával az eset után bevettem egy escapelle 72 órás tablettát,nem volt semmi melékhatása, nem jött meg tőle az elkövetkezendő napokba. Ez 6 napja történt. Ma úgy ébredtem, hogy iszonyúan fáj a cicim. Lehet, hogy mégis terhes vagyok? Kb 1 hét még mire meg kellene jönni a rendes menzeszemnek.

2020. júl. 13. 12:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Tuti terhes vagy, és ikrekkel!!!!!!!!
2020. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Légyszi komoly válaszokat írjatok... Nekem ez fontos... :(
2020. júl. 13. 12:58
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
A mellfájdalom tipikus premens tünet.
2020. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem valószínű. Főleg ha beléd sem élvezett. Bár sosem fogom megérteni, minek “betenni pár percre” ha meg csak nem is csináljátok normálisan. 🤷🏼‍♀️ Javasolnám a fogamzásgátló használatát.
2020. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek azért fájnak a cickóim mert megfog jönni? Egyébként mindig fáj mielőtt megjön, de nem 7-10 nappal hamarabb, hanem csak 1-2...

Elhiheted utolsó válaszoló, h nagyon megtanultam a leckét, most volt ilyen először és utoljára... És fogok felíratni fogamzásgátlót! :)

2020. júl. 13. 13:13
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Lehetsz terhes, az esemény utáni is csak kb. 80% hatékonyságú, bár a megszakítással eleve kevesebb az esély, de nem lehetetlen. Egyelőre PMS tüneteid vannak.
2020. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem, és az létezhet, h ezek már a terhesség tünetei? Az interneten annyi ellentmondásos dolgot olvasni, hogy nem igaz! Valahol azt olvastam, h 6 nappal az aktus után lehetetlen, hogy a terhesség tüneteit érezzem, hisz még be ágyazódott, valahol meg azt írja, hogy simán lehet....
2020. júl. 13. 13:27
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt barmi lehet. Mivel elotte elelvezett es ugy tette be, igen sajnos siman lehetett ott eletkepes spermium, foleg peteereskor. Es sajnos az esemenyutani sem garancia semmire. Ebben az esetben meg lehet a menstruacioba is bekavar az a hatalmas adag hormon. Ami biztos, hogy kb. 2 hettel az aktus utan mar kimutathatja teszt a terhesseget.
2020. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

6 nappal sex után semmilyen tűneted nem lehet.

Még a megtermékenyülés épp csak elkezdődne (ha lenne is) beágyazódás még meg se történt.

2020. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A megtermékenyülés nem csak 1 nap? Én úgy tudom csak 24 óráig termékenyíthető meg a petesejt :)
2020. júl. 13. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!