Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mestruáció előtt 2 nappal...

Mestruáció előtt 2 nappal voltam együtt a férjemmel, akinek így fogant a babája az mikor tesztelt pozitívat??? ( többi lent).

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt 2 nappal voltam együtt a férjemmel védekezés nélkül. Ez volt 04.15.-én. Azóta nem is jött meg. Azóta eltelt 10 nap.

Az lenne a kérdésem, akinek így fogant meg a babája, az mikor tesztelt pozitívat? :)

Folyamatosan meg fog jonni érzésem van és szurkál a bal petefészkem. Illetve a mellbimbóm érzékeny. Ma teszteltem egy 10 érzékenységű teszttel ( délután ) de az negatív lett. Igen tudom még korai volt azért kérdezem, hogy mikot érdemes ebben a helyzetben. Előre is köszönöm :)


2021. ápr. 25. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább 2 hetet várj.
2021. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Várok :) mást úgy sem tudok csinálni.

Csak olvasgattam és írták sokan, hogy az együttlét után már 10-12 napra teszteltek pozitivat. Nekem 10 nap telt el az együttlét óta meg ugye mensi előtt. Na meg még ráadásul délután is teszteltem 😁

2021. ápr. 25. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó hat a teszt se mindegy. De ez a 10 napra dolog elég bizonytalan.
2021. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bizony az, csak olvastam mindenfélét. 😊 Majd csütörtök, vagy pénteken csinálok újra. Akkor már letelik a 2 hét 😁
2021. ápr. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!