Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sztorizgassunk! :) Mennyi...

Sztorizgassunk! :) Mennyi ideje próbálkoztak és hanyadik ciklusnapon esetek teherbe? Milyen vitamint szedtetek? Mit találtatok a legnehezebbnek a terhességben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 20:50
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk 7 hónap után jött össze, peteérést figyelve. 6 hónap után mentünk orvoshoz, a férfi oldalt kellett megtámogatni, rá egy hétre sikerült.
2021. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

Utolsó: gratulálok és köszönöm, hogy válaszoltál.🥰


Utolsó előtti: ne csüggedj el, még bármi lehet. Én úgy hallottam, minimum 2 hetet kell várni, mire a teszt biztosat mutat. 🥰

2021. ápr. 26. 12:11
 23/54 anonim ***** válasza:
51%
Miért kellett lepontozni mindenkit?
2021. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
Szerintem azok pontoztak le, akik azt írták, hogy ez nem egy fórum. Én nem pontoztam le senkit. Vicces, hogy még azt a kommentet is lepontozták, amiben valaki sok szerencsét kívánt nekünk a próbálkozáshoz. Csupa rosszindulat, ne is törődj velük. 🙄 Még szerencse, hogy az értelmes emberek nem így állnak egymáshoz és tudnak örülni mások boldogságának. ❤️
2021. ápr. 26. 13:40
 25/54 anonim ***** válasza:
50%
Én sem tudom ki pontozott le, de ne is törődjünk velük. Nekik ennyi örömük van az életben, mi legalább intelligensek vagyunk és kulturáltan tudunk beszélgetni.
2021. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
24%
Arról, hogy ki mikor mit csinál a hálószobában? Meg mikor menstruál? Mindezt névtelen vadidegenekkel. Nagy lehet a baráti körötök...😆
2021. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
22%

Azért nem megy a fórumon sztorizgatni mert ti vagytok az intelligensek 🤣🤣🤣

Hát ez haláli.

Gondolom a gyógyszertárban járni reszelt sajtot is ugyanilyen intelligens lépés 😉 aki meg élemiszerboltban veszi , esetleg szól hogy Aranyom, rossz moziban ülsz, az mind megkeseredett, hát jó.🙄

2021. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
49%
17,20-as ugye csak viccelsz???!!!
2021. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező te meg még támogatod a 17 es 20as valaszolót a hulyeségében? Ezek szerint te is ennyibe hulye vagy?
2021. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
50%

Olyan intelligensek vagytok, hogy menstruáció után próbálkoztok, meg majd’ 2 hetes késés után nem orvoshoz mentek, hogy valami probléma lehet, hanem azt hiszitek terhesek vagytok. Hiába negatív az a fránya teszt, ti jobban tudjátok.

Hogy a csillagok állásából vagy a cigánykártyából inkább, azt nem tudom.

2021. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!