Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sztorizgassunk! :) Mennyi...

Sztorizgassunk! :) Mennyi ideje próbálkoztak és hanyadik ciklusnapon esetek teherbe? Milyen vitamint szedtetek? Mit találtatok a legnehezebbnek a terhességben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 20:50
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, lányok! 🥰🥰🥰

Utolsó: nehogymár te akard megmondani nekem, hova írjam ki a kérdéseimet. 😂 Ne itt puffogj, ha téged nem érdekel ez a téma, hanem szimplán görgess tovább. Lezártam a témát, mert nem ez a lényeg a kérdésem alatt. 😋😁

2021. ápr. 25. 22:17
 12/54 anonim ***** válasza:
61%
Első baba elsőre sikerült, nem tudom hányadik ciklusnapon, sosem követtem. Biotechusa active women-t szedtem előtte, utána femibiont. Az egész terhesség "terhes" volt nekem elejétől a végéig. 5 hónapig naponta többször hánytam, gyenge voltam, szédültem, ájuldoztam azután 4 hónapig farkaséhes voltam és fájt minden ízületem. A második 1 évet váratott magára, szintén nem tudom mikor fogant, ugyanazt a vitamint szedtem előtte, utána ladeevitet mert ebben több a vas (kicsit vérszegény vagyok). A terhesség ugyanolyan nehéz eddig, ugyanazokkal a bajokkal... (20 hetes vagyok). Első lány, második fiú 😊
2021. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
61%

Wáo, eddig azt hittem hogy ritkaság, hogy nálunk elsőre összejött a baba, de akkor ezek szerint nem :D

A férjemmel 28 évesen eldöntöttük, hogy most már jó lenne egy baba. Abbahagytuk a védekezést, és a hónap végén már meg sem jött és pozitív lett a teszt. Sosem számolgattam a napokat, akkor voltunk együtt mikor kívántuk egymást. A Jutavit vitaminját szedtem, teljesen jó volt. Az első terhességem szerencsére abszolút nyugalmas volt. Persze megvolt a szokásos hányinger, sűrű pisilés, fejfájás dolog, de olyan durvának nem mondanám. Amit viszont utáltam, az az orvoshoz járás. Sajnos korábban az volt rám jellemző, hogy csak akkor mentem dokihoz amikor már tényleg nagyon szarul voltam, most viszont mennem kellett mindenhová. A kórházszagtól rosszul voltam, vérvételen elájultam, szóval ez a része volt a legrosszabb. 4 éves most a lányom, :)


2. babámnál kb 4-5 hónapot próbálkoztunk. Igazából nem tudom miért tartott tovább a fogantatás, de most sem görcsöltünk rá, a természetre bíztuk. Másik orvoshoz mentem, ő a Gravida vitamint ajánlotta, szóval azt szedtem. Itt már nem viselt meg annyira az orvoshoz járkálás, elég rutint szereztem az évek alatt. Itt viszont a legrosszabb a folyamatos pecsételő barnázás volt. Csomót jártam emiatt dokihoz, mindig felírtak valamit,de kb semmi nem hatott. Így nagyon aggódtam a baba miatt, nehogy baja legyen. Végül 4 hónappal ezelőtt egészségesen megszületett :)

2021. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Tényleg hihetetlen, hányótoknak összejött elsőre! Remek ezt hallani, remélem, nálunk is minden szépen megy majd. Gratula mindenkinek! 👣🥰
2021. ápr. 25. 22:59
 15/54 anonim ***** válasza:
80%
Sok sikert nektek kérdező :)
2021. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük!😊🥰
2021. ápr. 25. 23:48
 17/54 anonim válasza:
64%

Szia! :)

Menstruáció előtt voltunk egyutt a férjemmel ez volt 04.15.-én és 16.-án.

17 re nemvártam.. Azóta nem is jött meg 12 nap telt el azóta. Tegnap csináltam tesztet du-i vizeletből, de az negatív lett. Majd szerdán tesztelek újra. :)

2021. ápr. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
Jujj, szurkolok!🥰 Majd írd meg mindenképpen, hogy mi lett. 😊
2021. ápr. 26. 08:17
 19/54 anonim ***** válasza:
80%
30 napos ciklusaim voltak. 3 évig próbálkoztunk. Már van egy gyerekünk. A 16-18. napon eshettem teherbe a doki szerint. Femibiont szedtem kb. egy hónapig de nem hiszem, hogy köze lett volna hozzá.
2021. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim válasza:
48%

Szia!

Ma 05:02 es vagyok :)


Ma is csináltam tesztet, de az is negatív lett 🙄 12 é 11 napja volt az aktus. És 10 napja késik a menstruáció.

Sokan írják, hogy ilyenkor mar ki kellene mutatni a tesztnek egyuttlét után 12 napra. Mostmár tényleg ki kell birnom minimum csütörtök, péntekig ha nem jön meg 😊 bár eléggé erzekenyek a melleim és éreztem tegnap a bal petefészkemnél szurásokat kb ennyi :) na meg a mindjart megjon erzes azt érzem 😅

2021. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!