Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászati vizsgálatra...

Nőgyógyászati vizsgálatra szoknyaba szoktatok menni vagy nadrágban? Gáz ha nadragot huzok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 12:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hosszabb felsőt húzok,ami takar (inkább magam, mint az orvos miatt 😂),de az én orvosom is olyan hogy csak akkor jön vizsgálni mikor már fent vagyok, akkor még ugye már mindegy 😂
2021. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

Akkor az ismerősöd járjon szoknyában orvoshoz...

Nőgyógyász előtt pont felesleges szégyellősködni, neki ebben semmi erotikus vagy izgató nincs, szerveket meg ilyenek lát. Ha téged zavarna, az persze más, akkor érdemes szoknyát, tunikát, hosszított pólót húzni, de amúgy tökjó a nadrág is.

2021. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
Voltam már olyan nőgógyásznál is, magánban, aki nyáron az egyberuhát is levetette velem, szóval nem mindig a szoknya a legjobb megoldás. Praktikus persze, ha csak fel kell húzni, de valahogy sosem jutott esdzembe orvos előtt szégyellősködni.
2021. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az sztk-ban elég szarul van megoldva, így ha kinyitják az ajtót, akkor amig nem ülök a székben a vàróból mindenki beláthat..


Én, egyébként is szoknyás vagyok, amúgy hosszított felsőt szoktam venni..

Főleg ha tehrhessn hasi uh, és talán alváz vizit is. An..

Mert uh-on cikibb egy szàl bugyiban feküdni..annak ellenére, hogy a doki mindent látott már..


De azért az ismerősöd is gúltolja a témàt

2021. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Nincs is szoknyám, ha nem felejtem el akkor hosszabb polót veszek fel, de 10 ből 9x elfelejtem😁
2021. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökmindegy, hogy azt 2 métert miben teszed meg a székig.
2021. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Tininek első nőgyógyászati vizsgálatra én is a szoknyát ajánlanám vagy a hosszított pólót. Anno én is abban mentem, jobban éreztem magam, főleg, hogy sztk volt és "közös öltöző" (voltak fülkék függönnyel, de több fülke és az előtér közös).

Na de terhesen... ott már nem sok zavar.

2021. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szülès előtt èn is figywltem erre. Aztàn ràjöttem, hogy ők mindent làttak màr.
2021. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb pólót szoktam felvenni.
2021. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy szemérmetlenség????

Hát most vulgáris leszek, de azért megyek oda, hogy széttegyem a lábam..mégha orvosi szempontból is.

Szerintem egy nőgyógyász már látott elég sok mindent és nem az fog a fejében járni, hogy "ejj a szégyentelen Mariska idejött nekem nadrágban."

2021. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!