Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt írt fel a nőgyógyász!...

Clostyt írt fel a nőgyógyász! De azt mondta, addig nem végeztem be, amíg a párom nem megy el sperma vizsgálatra. Nálatok is így volt? 🤔

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 12:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam: addig nem vehetem be.....
2018. márc. 21. 12:43
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mit mondott miért nem? Én nem értem az összefüggést.
2018. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Így helyes. Closty nem játék. Neked teljes kivizsgálás es párodnak is. Ha nála gond van felesleges beszedni.
2018. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert nem akar feleslegesen terhelni a gyógyszerrel, ha esetleg a párodnál sincs minden rendben. Igen, ez lenne a normális eljárásrend, de sokan persze nem tartják be. A Closty nem C vitamin, az agyalapi mirigyre ható komoly gyógyszer, emellett hosszan sem lehet szedni, tehát kár lenne fölöslegesen beszedned, ha esetleges spermagond miatt eleve esélytelenül próbálkoztok. A férfi oldalán ugyanúgy lehet gond, amit kezelni kell! Egy spermavizsgálat pedig semmi. :)
2018. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

De mi ezzel a gond? Akkor menjen el spermavizsgálatra és kész, nem egy nagy cucc, gyorsan megvan.


Nálunk nem volt így egyébként, de nálunk egyértelműen nem a férjemmel volt gond, volt már egy elhalt terhességem előtte, szóval tudtuk, hogy teherbe tud ejteni, nálam voltak peteérés gondok a vetélés után. Egyébként hogy mennyire nem játék: bennem nőtt 4 db bazinagy ciszta a clostytól, egy hajszállal kerültem el a műtétet. És ahelyett, hogy terhes lettem volna a segítségével, a ciszták miatt, amiket okozott, nem tudtam teherbe esni. Úgy derült ki ez, hogy két ciszta kidurrant, bazi nagy fájdalmat okozva, utána látták uh-n, hogy van még kettő. A clostyval leálltam, azok elsorvadtak, petefészkek helyreálltak, utána egyből sikerült a terhesség spontán. Szóval csak azt akarom mondani, hogy ha úgy szeded be a clostyt, hogy nem biztos, hogy van mire, bajod is lehet belőle... Nekem se kellett volna, az orvosom kapkodta el kicsit a dolgot.

2018. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!