Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem így?

Teherbe eshettem így?

Figyelt kérdés
Még nem tervezünk babát, de ebben a hónapban nem vigyáztunk, és pont a 13. és 14. ciklusnapon voltunk együtt védekezés nélkül. (Nem figyeltem a mensinaptáram, pedig mindig szoktam). Tűpontos 28 napos a ciklusom egyébként. Ha jönne, örülnénk, de azért még várnánk kicsit ideális esetben...
2021. ápr. 29. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted? :D

Ha beled elvezett a parod, akkor nyilvan. Ha megszakitas volt, akkor kisebb az esely, de nem lehetetlen.

Ha nem akarsz gyereket most meg, akkor vedekezni kene.

2021. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen "pont a 13. és 14. ciklusnapon voltunk együtt" gyakran nem véletlen, peteéréskor jobban kívánják egymást a párok. A természet sem hülye. Szólval elég valószínű, hogy "jókor" voltatok együtt, és akkor kb. 30% az esély, hogy megfogan a baba.
2021. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Abba a bizonyos hónapba párommal csak 1x !!!! voltunk egyutt,pont a legtermékenyebb napomon és azonnal megfogant a bébi egyszeri együttlétből is.


Hihetetlen,de végtelenül boldogok voltunk és vagyunk azóta is 😊

2021. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!