Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik. De vannak...

5 napja késik. De vannak premenstruációs tüneteim. És ezen a héten eléggé rosszul voltam. De csak 2 napig tartott azóta semmi sincs. Mennyire valószínű hogy orvoshoz kell forduljak?

Figyelt kérdés

2 hete voltam együtt a barátommal, de csak párszor ki és be tette az élvezet kedvéért. Igen tudom mekkora hülyeséget csináltunk és ha ebből jól kijövünk, tanulunk is belőle. Mennyire valószínű hogy orvoshoz kell forduljak?

Kérem az olyan embereket akik csak annyit írnának, hogy mekkora hülyeséget csináltunk és hasonlók, azok mellőzzenek, én is tudom!



2021. ápr. 30. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első körben én egy tesztet csinálnék a helyedben, már mutatnia kéne. Az majd megmondja, hogyan tovább.
2021. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2021. ápr. 30. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A premenstruációs tünetek és a korai terhességi tünetek megegyeznek, szóval nem ad semmire garanciát, hogy PMS-t érzel, az lehet sajnos baba is.
2021. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ! Igen tudom hogy megegyeznek!
2021. ápr. 30. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem élvezett beléd, elég kicsi az esélye annak, hogy terhes lettél. Viszont ha pont 2 hete volt, akkor a te ovulációd környékén lehettetek, ami azért orosz rulett. Legközelebb vigyázzatok jobban, szerintem tesztelj minél hamarabb, hogy megnyugodj!
2021. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2021. ápr. 30. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!