Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés, enyhe...

Beágyazódási vérzés, enyhe premenstruációs tünetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptember 30- október 1 volt ovulációm, előtte két nappal voltunk együtt, az előtt pedig minden nap. Okt 8-án, azaz ovulacio utáni 8. napon pecsételésem volt: pisilés után a wc papíron egy csepp vér volt. Ez egyszeri alkalom volt, és mivel máskor sosem volt köztes vérzésem, az időpont is egyezik, így arra gondoltam beágyazódási vérzés lehetett. Kb két napja enyhe premenstruációs tuneteim vannak, olyan érzés mintha megakarna jönni, de én ezt még korainak találom, máskor nem is szokott ilyen hamar jelentkezni. A ciklusaim szabályos 28 naposak, várható következő menstruacióm okt. 14. Mit gondoltok, lehet belőle baba?

2018. okt. 10. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

Lehet. De lehet, hogy nem lesz.


Hétfőn kiderül.

2018. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, idáig eljutottam, tapasztalatok érdekelnének😊
2018. okt. 10. 16:20
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Hiába ír bárki is tapasztalatot.

Azzal te nem leszel előrébb.

2018. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tehát nem kérdezhetek?😊 tényleg köszönöm a faradalmadat, hogy válaszolsz, de ha érdemben nem tudsz, akkor feleslegesen ne fáraszd magad ezzel☺️ Továbbra is várok tapasztalatokat🙂
2018. okt. 10. 16:31
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Szia èn tapasztalattal nem tudok szolgàlni mert első babàra vàrunk,de amit ìgy lèìrtàl elèg esèlyesnek hangzik,drukkolok,majd ìrd meg :)
2018. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm hogy írtál🙂 én is így vagyok ezzel, első baba lenne... amit nem tudok, ha valóban beágyazódási vérzés volt, akkor biztosan terhesség? Vagy attól, hogy beágyazódott, még semmi sem biztos? Olvasgatok már mindenfélét, reménykedem...🙂 megírom mindenképp🙂
2018. okt. 10. 18:23
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

A beagyazodas az tuti terhesség! Nem mondom, hogy biztosan baba is, mert sajnos bármikor előfordulhat még bármi.

De ha beagyazodik, akkor az terhesség!

Vasárnap csinálj egy tesztet, és kiderul :)

2018. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha késik, tesztelsz. A többi addig csak josolgatas, kepzelodes.
2018. okt. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy várd meg hogy megjön e, és ha nem, akkor tesztelj. Nekem volt ugyanilyen, és nem voltam terhes. Olyan is volt hogy semmilyen vér nem volt beágyazódás idején, csak erős szúrások. Mintha késsel szúrkálnának. Lett is egy pozitív tesztem, nem erős de egyértelmű. Orvos szerint is két csík. Menzesz előtt napokkal. Türelmetlen voltam, és teszteltem. Annál rosszabb volt, mikor következő nap már csak extra halvány csík volt, utána már vérteszt is negatív lett és megjött. Rengeteg terhesség megszakad mielőtt kiderülhetne. Nálam is ez volt valószínűleg. Ha jeleket keresel, vagy korán tesztelsz magadnak okozol fájdalmat. Lehet az volt, lehet nem. De lazíts és várd meg megjön e... Én sajnos sokszor barnázok menzesz előtt. Progeszteronom alacsony, valószínű nálam ezért késik a baba. Szóval türelem... hamarosan kiderül.
2018. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia kèrdező. 5-ös vagyok. Van màr valami fejlemèny? :) èn nagyon drukkolok neked :)
2018. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!