Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek meghalt az egyetlen...

Akinek meghalt az egyetlen gyerek és bevállalt egy másikat, milyen neműt szeretett volna?

Figyelt kérdés
Nyilván hülye kérdés, egy ilyen után csak az a fontos, hogy egészséges legyen, de azért "vélemény" lehet róla.Inkább olyan neműt szeretett volna, mint aki meghalt vagy inkább ellenkező neműt?

2021. ápr. 30. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Barátnőmnek ellenkező nemű lett. Náluk nem hiszem, hogy lett volna jelentősége, ha ugyanolyan nemű is. Ő külön tudja választani. Nem ezen múlik. Ha valaki képtelen fovábblépni, az nem a gyerekek nemén múlik.
2021. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Kolleganomnek kislánya halt meg 6 évesen. Utána lett két fia. Igazából szerintem neki ez így jó. Sosem lepett túl a lánya halálán. Szerintem nem is lehet.
2021. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Barátnőmnek 6 éves fia és 8 éves lánya halt meg autóbalesetben.

Két fia született utána, de mindig vágyakozva beszélt egy kislányról. Imádta a fiait, de szeretett volna egy kislányt is.

Nem lett több gyerekük, hiába próbálkoztak.

2021. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hetesen halt meg a fiam. Meg nem vagyok terhes, de ha az lennék bármit megtennek hogy egészséges legyen szóval lehetne bármi. De a szívem mélyén kisfiút szeretnék.
2021. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak az első terhessége halvaszüléssel végződött. Kislány volt. Majd megszülettem én, lánynak. A harmadik terhességéből fiú született, aki 3 hónaposan meghalt. Ezt követően lett még egy öcsém. Nem hiszem hogy volt preferenciája. Ő egyébként szerintem lehasította ezeket az emlékeket. Beszélni se tud róla. Ezeket is csak apukámtól tudom. Tényszerűen.
2021. máj. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagyszüleimnek az első fiú volt, és meghalt csecsemőkorában. Utána 3 lányuk lett, de életük végéig tették túl magukat az első gyermekük halálán, különösen a nagymamám.
2021. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!