Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Oltás után próbálkozás?

Oltás után próbálkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Már 2 hónapja clostilbegytes kúrán vagyok, nagyon régóta próbálkozunk a babával.

Szeretnem viszont beoltatni magamat. Az ismerőseim és a családi körömben is szinte mindneki a kínai vakcinát kapta, én is szívesen elfogadnám azt.

De nem szeretnem megszakítani a clostys kúrát és hónapokat várni, hogy újra probalkozhassunk...


Ráadásul nem értem, hogyha a kínai oltás az a legyengyitett vírust tartalmazza, akkor azzal miért kell hónapokat várni?


2021. máj. 1. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen kérdésekkel érdemes azt az orvos véleményét kikérni, aki a clostyt felírta, sőt a háziorvosnál is tájékozódhatsz.


Itt max olyan válaszokat fogsz kapni, hogy a pokol legmélyén fogsz elégni oltás után a háromfejü chipelt reptillián ivadékoddal együtt. *szarkazmus off*

Viccet félre téve, szerintem az átlag ember nincs annyira toppon ilyen tanulmányokból, hogy releváns véleményt tudjon mondani.

2021. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is azt tanácsolta a nőgyógyász-endokrinológusom, hogy amíg tart a stimulálás ne adassak be semmilyen oltás. Mi is régóta próbálkozunk és 34 vagyok, ezért én úgy döntöttem, hogy a kúra után fogom magam beoltatni.
2021. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

A kúra után adasd be csak, ne zavarjon be, én pont akkor lettem terhes amikor mondtuk hogy jó, ez volt az utolsó hónap, pihi és oltás. Regisztráltam és nem várt előtt 2 nappal teszteltem pozitívat (1, 5 év próbálkozás után)

12.hét után veszem fel az oltást így.

2021. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!