Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy első próbálkozásra...

Lehet, hogy első próbálkozásra teherbe estem?

Figyelt kérdés
A ciklus 8., 9., 11. és 12. napján voltunk együtt, és a 12/13. napon ovuláltam. Azóta eltelt 6 nap, és nem tudom, beképzelem-e, de bizsereg az alhasam, a folyásom tojásfehérjeszerűből vízszerűvé, majd ismét ragasztósabbá változott. Ma reggel felpuffadva ébredtem, pedig ez nem jellemző rám és nem ettem semmi rendkívülit. Erős fejfájásom is van, de ez lehet front is (?).

2021. márc. 21. 21:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de én pl elsőre terhes lettem
2021. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos 6 nap után biológiailag lehetetlen, hogy érezz valamit. De ettől persze még összejöhetett ez a hónap, csak még nincs tünet. Legkorábban 10 nappal ovuláció után érezhetsz valamit, de ha már tüneteid vannak, akkor azt jó eséllyel a teszt is kimutatja.
2021. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Én többeket ismerek, akik minden alkalommal első próbálkozásra terhesek lettek. Szóval simán lehet. De amit most érzel, az még nem ennek a tünete.
2021. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Én minden alkalommal elsőre terhes lettem. Miért ne lehetne?! Egyébként nekem is termékeny nyák szerű lett 5.dpo utántól és onnantól fájdogált a hasam is.
2021. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. En is elsőre teherbe estem. Bár pont ezért, mert gyorsan jött, nem elemezgettem mely napokon voltunk együtt, mikor volt ovu és mely napokon milyen vélt vagy valós tuneteim voltak.
2021. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Köszi!! Remélem, nekem is összejött :)
2021. márc. 22. 11:12
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció után 10.naptól már a 10es érzékenységű teszt (pl a Predictor Early) jelezni tudja. Addig már nem kell sokat várnod, mindenesetre izgalmas nagyon és egyben idegörlő ez a szakasz, majd írd meg nekünk, hogy mi lett az eredmény :)

Én sajnos nem lettem elsőre terhes, de nekem nagyon korán voltak szokatlan tüneteim amiből sejtettem, pl hogy ovukor a melleim nem duzzadtak meg, hőhullámaim voltak és volt beágyazódásos pecsételésem is, meg olyan megmagyarázhatatlan érzésem volt, mintha tényleg áldott lennék, és valahogy úgy éreztem nem vagyok egyedül és figyelnem kell magunkra.

Drukkolok nagyon!

2021. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 dpon facelle is mutatta és abból vettem többet, jóval olcsóbb mint a predictor.
2021. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben vagyok kérdező. Mi csak 2x voltunk együtt védekezés nélkül ebben a hónapban, 14én és 18án. A kettő között szerintem ovuláltam, bár még nem jött meg szülés óta, így ez azért kérdőjeles, hogy pontosan mikor. De a nyák és a hasfájás megvolt, azokat szoktam érezni. Azóta fájdogál a hasam és a nyák is megmaradt, bár valamennyivel kevesebb lett. Nagyon kíváncsi vagyok. Ilyenkor olyan lassan telik az idő. 😁 Mondjuk az is lehet, hogy csak meg fog jönni, régen volt már meg utoljára.

Te mikorra nem várod? Egyébként megnéztem a méhnyak helyzetét (fürdés közben, teljesen tiszta kézzel) és annyira fent van, hogy el sem érem. Az első babánál is ugyanígy volt. 😊

2021. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Hú de izgi! :)) nagyon szorítok neked.

Nekem kb. 10 nap múlva kellene nem-megjönnie, szóval pont hónapfordulókor. Jó, hogy neked már van viszonyítási alapod az első várandóssággal, nekem most lesz az első - remélem. :)

Tényleg marha lassan telik az idő, konkrétan vánszorog! Minden nap megnyitom a ciklusnaptáram, és elképedek, hogy még milyen sok van vissza.

Amit a méhnyakról írtál - én is végeztem önvizsgálatot, és csak az tűnt fel, hogy puhább a szokásosnál (ez pár napja volt). Te mikorra nemvárod? SZORÍTOK!

2021. márc. 22. 16:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!