Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen életmódbeli változtatás...

Milyen életmódbeli változtatás hozta meg a sikert a babaprojektnél?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy kinél mi vált be. Étkezési szokások, mozgás, vitaminok, étrendkiegészítők... Én az első babánál a szénhidrátokat csökkentettem és elkezdtem szedni a Trimesztert már a próbálkozós időszak előtt, az első hónapban sikerrel is jártunk. Most a második babánál úgy látom már, hogy lehet, hogy ennyi nem lesz elég.

2021. máj. 3. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Abbahagytam a védekezést
2021. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Nincs szükségünk ilyesmire. Nem hiába vagyunk nagycsalád.
2021. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
#1-es ez topkomment, jót nevettem :D
2021. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Pici alkoholt ittunk, amikor összejött a baba. Valószínűleg ellazított és nem a babagyártásra koncentráltam, hanem az élvezetre.
2021. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp diétázni kezdtem illetve a fogászaton akkor húzták ki 2 fogam, állítólag az egyikről évek óta gyulladásban lehetett az arcüregem amiből soha semmit nem éreztem.

Utána lett pozitív a terhességi tesztem. Előtte évekig próbálkoztunk.

2021. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csökkentett szénhidrát bevitel, diéta, rendszeres sport és vitaminok.
2021. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyfürdő. Nem volt tudatos, csak kikapcsolódni mentünk, de az a hónap lett sikeres. Előtte 3,5 évig próbálkoztunk.
2021. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!