Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni nekem a...

Tudnátok segíteni nekem a hőgörbém értelmezésében?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Első alakalommal mért hőgörbém. Szerintetek volt ovum,

2021. máj. 5. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán ha képet tennél fel, sokkal többet tudnánk mondani 😄
2021. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2021. máj. 5. 09:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia. Hol méred a hődet? Mindig ugyanabban az időpontban mérted? Bent volt pár percig, vagy csak kikaptad a hangjelzés után? Nekem sokat segített, hogy vettem egy bazális hőmérőt, azzal pontosabban tudtam mérni.
2021. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szájban mértem csipogásig. Lehet ha az a baj. Egytizedes pontosságú hőmérővel mértem. Most rendeltem 2 tizedes pontosságút. Nem egyértelmű a görbém valamiért. Igen mindig ugyanabban az időpontban mértem. A ciklusommal is baj van ebben a hónapban valamiért, mivel nem lettem beteg amire kellett volna.
2021. máj. 5. 10:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a 27. nap körül volt a peteérés, ott ment és maradt fenn a hő.
2021. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csipogás után még bent tartottam mindig vagy 3 percig. Van azért jócskán különbség az eredményben, ezt javaslom neked is. Biztos könnyebben értékelhető lesz utána a görbéd :) Szerintem nem mindegy az sem, hogy pl a 36.5 az 36,50 vagy 36,59. De ezeket írják is több helyen, ahol nagy görbeszakértők vannak :) Ja, én még vettem ovulációs mikroszkópot is, hogy tutira menjek :D
2021. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és vajon azért késik a menszim mert későn ovuláltam? nagyon stresszes hónap áll a hátam mögött.. ez is lehet a baj hogy nem tudok mentruálni.
2021. máj. 5. 11:00
 8/12 A kérdező kommentje:
A mikroszkoprol mi a velemenyed? tenyleg latszanak a kristalyok?
2021. máj. 5. 11:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy azért késik a menszid, mert később ovuláltál, igen.

A mikroszkópról nincs tapasztalatom. Nem tudtam használni, mert a vásárlást követően már nem jött meg a menstruációm. 6 hete késik :)

2021. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is 27.e körül volt ovud. Tartsd bent még 30mpig csipogás után. Nekem az ovulációs mikroszkóp nem jött be, de a hőgörbe+ovuteszt igen. 20+5hkm
2021. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!