Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni a hőgörbém...

Tudnátok segíteni a hőgörbém értelmezésében? Köszönöm (kérdések és link lejjebb)

Figyelt kérdés

[link]

Hőgörbe kérdések és link lejjebb: 1. Ha az ovu tényleg a 13. napon volt mint ahogy a program húzta a függőleges csíkot, akkor a 15. napi együttlét okozhatja a mensi csúszását? 2. Ha pedig mégis a 22. napon volt, ahol van még egy hőleesés, akkor az aznapi együttlét elég találatbiztos ugye? 12 nappal utána mutathat pozitívat a teszt?



2018. ápr. 3. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jól húzta be a vonalat a program! 17 dpo-n vagy számításaim szerint. Még ha babás is vagy, nem minden teszt mutat ilyenkor pozit!
2018. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én pedig tesztelnék. Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?
2018. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

szerintem 28-án volt és az 5.dpo-n vagy.Onnantól maradt fent a hőd és ott van már lenyugodva is.


A 12dpo-n amúgy ha szerencsés vagy mutatja.De a legbiztosabb ha mensi napján tesztelsz.


Én a tervezettbaba.hu-t ajánlanám.Az sokkal jobban kezeli a nagyobb cikk-cakkos hőket és pontosabban teszi be a termékeny napokat.

2018. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Még valami, ha nem egy időbe méred a hőd akkor nagyon csalós eredményeket hoz ki.Amikor behúzta neked a vonalat ott még 5 körül mérted olyankor alacsonyabb a hő utána napokban pedig 7 óra körül.1-2 óra különbség komolyan befolyásolhatja a grafikonod.Ahogy tette is.
2018. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nem is vettem észre, hogy különböző időpontokban mértél. Akkor nincs ötletem, hogy mikor lehetett ovulációd, mert így téves a grafikonod.
2018. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hármasnak adok igazat. Szerintem is 28 volt ovud.

Mert előtte pont akkor volt magasabb hő mikor később mérted, nem is kevéssel. Két óra több tizedet is jelenthet, mint pl nálad.

2018. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A "legutóbbi" ciklushosszaim így néznek ki időben visszafele: 33, 32, 40, 37, 41, 33, 39, 43. Ovuláció mindig 16 nappal mensi előtt van, ez elég egyértelműen látszik a pár év alatt, amióta mérek. Mindig így mérek, hétköznap 5:20-kor kelek, hétvégén 7 körül, ha kimarad egy-egy mérés, az általában nemalvás miatt (munka vagy gyerek). A 28. Napi ovu nem mondom, hogy lehetetlen, de mostanában nem fordult elő, habár az utolsó mensim előtt csúnyán influenzás voltam, az talán kitolhatta (2. Gyerkőc is így csúszott be :D de mondjuk akkor még nem mértem, csak ovulációs tünetekre és ciklushosszra hagyatkoztam)
2018. ápr. 3. 16:41
 8/20 A kérdező kommentje:
Beírom a 3as válaszoló által javasolt oldalra is a hőimet, megnézem, az mit dob ki. Ha tényleg 28, akkor elég esélyes "találat" :D valamit akartam még írni, de elfelejtettem :D amúgy köszönöm az eddigi válaszokat
2018. ápr. 3. 16:47
 9/20 A kérdező kommentje:
tervezettbaba.hu szerint is a 14.nap az ovuláció. Szóval mostmár késik....holnap reggel bevetem a szipi-szupi digitális tesztemet...kicsit nyom a hasam, ami lehet akár mensi előjele is... Meglátjuk :)
2018. ápr. 3. 18:12
 10/20 anonim ***** válasza:
Ebből a görbéből még nem mondanám 100%-ra, hogy egyáltalán volt ovud. De ha volt, akkor -szerintem- biztosan nem a 13. napon, ahova húzta, hiszen fel sem ment a hőd utána. Ha volt, akkor én a 27-28. ciklusnapra tenném.
2018. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!