Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nők, akik dohányoztak a...

Nők, akik dohányoztak a terhesség előtt! Nektek sikerült lerakni a cigit a szülésig, vagy van aki terhesen is dohányzott?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőre láttam példát.

A legszélsőségesebb egy erős dohányos családban élő hölgy volt. A terhesség alatt erősen csökkentette a cigaretta adagot. Így is többet szívott, mint a másik három felnőtt. A szülés után állandóan lógott a szájában a cigi.

Sok kolléganőnél onnan tudtuk, hogy állapotos, hogy eltűnt a kezéből a cigi voltak, akik azt mondták, hogy nem is kívánták.

2021. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2x is leraktam sajnos a fiamnál nagyon hiányzott, a szoptat@st már nem bírtam cigi nélkül. A lányomnál nem is hiányzott és 9 hó után szoktam vissza, én barom azt hittem ha elszívok 1 szálat az semmi másnap már vettem egy dobozzal, akkor hagytam abba mikor már a 2. dobozt vettem volna egy nap, kb 18 éve nem cigizek
2021. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Ismerek ilyet is és olyat is. Ahogy olyat is, hogy a terhessége alatt maximálisan vigyázó és minden szabályt betartó nőnek Down-os babája született, míg a terhessége alatt füves! cigarettát szívó nőnek egészséges babája született. Most 5 éves, szép, egészseges kisfia van.
2021. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok szülés után 9 hónap
2021. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megtudtam, hogy várandós vagyok, egyik napról a másikra tettem le a cigit. Előtte napi 15-20szálat lazán elszívtam

Most 4hónapos a kislányom, és nem kivánom/kivántam

Talán egyszer jutott eszembe a terhesség alatt

De gyorsan el is vetettem a gondolatot. Szerettem cigizni, kis rituálé volt mindig, de rá nem gyújtanék még 1×. Folyamatosan az volt bennem, hogy én választhatok, míg ő nem...

2021. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mind2 terhességemnel azonnal letettem, nem kívántam egyáltalán
2021. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi 12 szálat szivtam kb ahogy meg tudtam hogy terhes vagyok csökkentetem 10 hetes voltam mikor dokihoz mentem akkor már nem szivtam. Azóta se szoktam vissza. Most lesz 3 éves a fiam
2021. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is,amint megtudtam,hogy terhes vagyok,csökkentettem,és amikor 8 hetesen mentem dokihoz,már egy szálat sem szívtam

Azóta sem cigizek, most másfél éves a kislányom

Nem is kívánom,nem is gondolok rá, hidegen hagy,pedig a férjem rengeteget cigizik,de ő is le szeretné tenné

Nem is tudom,hogy cigizhettem


Az energiaitallal voltak problémák,azt állandóan kívántam,mert ugye azt is ittam,heti szinten egy fél dobozzal megittam,de már a terhesség vége fele savam volt tőle

Nem kávézok,nem is a koffein végett ittam,hanem az ize miatt

2021. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hetes vagyok, a terhesség előtt napi 1 doboz iqost szívtam, amint megtudtam onnastól 2 hétig napi 1 szálat és azóta semmit. Már egyáltalán nem hiányzik, de az első 2 hét nekem kemény volt.
2021. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első próbálkozás előtt 1 hónappal tettem le, és szoptatás után szoktam vissza.

Nekem végig hiányzott, sosem múlt el a vágy utána, de a babámért kibírtam.

2021. máj. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!