Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek?? Baj lehet?

Mit tegyek?? Baj lehet?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok es elkezdtem maszatolni. Bordo, sotet barnas szinu. Nem faj semmim egyenlore.
2021. máj. 8. 22:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Irány az ügyelet!
2021. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Holnap reggel irány a nőgyógyászati sürgősségi. Kezdődő vetélés is lehet, nálam is így kezdődött. Három nap barnázás után beindult a vérzés, én csak akkor mentem el a klinikára, a barnánál nem. Ha időben kapsz rá progeszteront, még megfoghatják, de még azzal se biztos a siker.

Persze sok kisebb baj jele is lehet, nem feltétlen csak ez. Mindenképp meg kell nézesd magad egy orvossal minél hamarabb.

2021. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Rendben
2021. máj. 8. 22:47
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért holnap reggel? Menjen most.

Én egyből mentem 7 hetesen, hiába volt este 10 óra!

2021. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én se várnék reggelig.Azért van az ügyelet hogy baj esetén éjjel is mehess.
2021. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Haza kuldtek hogy nincs szabad doki. Nem mondtak semmit. Menjek reggel vissza.
2021. máj. 9. 00:15
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Ez durva... 😕☹️ Szomorú, hogy itt tartunk.

Én 7 hetesen hajnali 3-kor mentem be, 1-2 morcosabb biztonságiőrön meg ügyeletes nővérkén kívül szerencsére nem zavartam senkit, és hamar kerítettek orvost is.

2021. máj. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Pihenés, magnézium, aztán mielőbb orvos, aki progeszteront ír fel.
2021. máj. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nincs doki, mert nemrég sokan elhagyták az állami szférát a szolgálati jogviszony miatt. A nőgyógyászom asszisztense mesélte, hogy a mi városi klinikánkról tizenheten mentek el. Gondolom nálatok is hasonló ok miatt nem tudtak orvost keríteni hirtelen.
2021. máj. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem is haza küldtek anno, hogy vagy megmarad vagy nem. Az életembe is kerülhetett volna,ha nem megyek el magánba,mert méhen kívülim volt.
2021. máj. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!